Opona letnia Continental PremiumContact 7 225/45 R19 96Y
Wideo 1Zdjęcia 18 |
Wybierz rozmiar opony
Continental PremiumContact 7 225/45 R19 96Y |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Continental 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Continental.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Continental PremiumContact 7 225/45 R19 96Y
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Continental PremiumContact 7 (225/45 R19 96Y) 03130560000 | 896 zł |
Continental PremiumContact 7 ( 225/45 R19 96Y XL EVc ) | 871 zł |
Opona Continental 225/45R19 PremiumContact 7 96Y XL FR - opony letnie 3130 | 797 zł |
Continental PremiumContact 7 ( 225/45 R19 96Y XL EVc ) 03130560000 | 859 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →