Літня шина Continental ContiSportContact 5P 225/35 R19 88Y
Відео 1Фото 12 |
Виберіть розмір шин
Continental ContiSportContact 5P 225/35 R19 88Y 225/35 R19 88 Y 225/35 R19 88 Y Audi RS |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Continental 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Continental.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Continental ContiSportContact 5P 225/35 R19 88Y
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Continental ContiSportContact 5P (225/35 R19 88Y) 03561690000 | 1 303 zł |
Continental ContiSportContact 5P ( 225/35 ZR19 88Y XL RO2 ) | 1 119 zł |
Continental ContiSportContact 5P ( 225/35 ZR19 88Y XL RO2 ) 03561690000 | 1 105 zł |
Opony letnie 225/35R19 88Y ContiSportContact 5 P Continental | 732 zł |
Відеоогляди
Модификації Continental ContiSportContact 5P 225/35 R19 88Y
Ціни на Continental ContiSportContact 5P 225/35 R19 88Y |
---|---|---|---|---|
Continental ContiSportContact 5P 225/35 R19 88Y | від 732 zł | 4 пропозиції | ||
Continental ContiSportContact 5P 225/35 R19 88Y Audi RS | від 832 zł | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →