Літня шина Continental ContiCrossContact LX2 285/60 R18 116V
Відео 4Фото 6 |
Виберіть розмір шин
Continental ContiCrossContact LX2 285/60 R18 116V |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Continental 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Continental.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Continental ContiCrossContact LX2 285/60 R18 116V
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Continental ContiCrossContact LX 2 (285/60 R18 116V) 15493410000 | 873 zł |
Continental ContiCrossContact LX 2 ( 285/60 R18 116V EVc ) | 884 zł |
Opona Continental 285/60R18 ContiCrossContact LX 2 116V M+S - opony tereno | 1 058 zł |
Continental ContiCrossContact LX 2 ( 285/60 R18 116V EVc ) 15493410000 | 874 zł |
Opony letnie 285/60R18 116V ContiCrossContact LX 2 Continental | 715 zł |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →