Праска Cecotec IronHero 3200 Double Steam i-Pump (01877)
Фото 11 |
Cecotec IronHero 3200 Double Steam i-Pump |
|
Типи поверхонь праски: плюси та мінусиПереваги та недоліки матеріалів виготовлення та додаткових покриттів підошви праски
Як вибрати праску: корисні порадиРозбираємось у тому, які типи прасок існують, яка підошва краща та на які функції звернути увагу перед покупкою
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Cecotec IronHero 3200 Double Steam i-Pump
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Cecotec Ironhero 3200 I-pump Steam Iron Czarny 1874 | 249 zł |
Cecotec Ironhero 3200 I-pump Anodized Steam Iron Czarny 1875 | 269 zł |
Cecotec Ironhero 3200 Double Steam I-pump Steam Iron Czarny 1877 | 253 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →