Праска з парогенератором Black&Decker BXSS2401E
Фото 7 |
Black&Decker BXSS2401E |
|
Типи поверхонь праски: плюси та мінусиПереваги та недоліки матеріалів виготовлення та додаткових покриттів підошви праски
Як вибрати праску: корисні порадиРозбираємось у тому, які типи прасок існують, яка підошва краща та на які функції звернути увагу перед покупкою
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Black&Decker 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Black&Decker.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Black&Decker BXSS2401E
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
BLACKDECKER BXSS2401E - Centrum prasowania 2400W uderzenie pary 200g/min c | 399 zł |
BLACK & DECKER Generator pary BLACK&DECKER BXSS2401E Czarno-niebieski | 399 zł |
BLACK+DECKER Generator pary Black+Decker BXSS2401E (2400W) | 416 zł |
Generator pary Black+Decker BXSS2401E (2400W) | 447 zł |
Generator pary Black+Decker BXSS2401, 2400 W | 649 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →