Праска Black&Decker BXIR2200E
Фото 23 |
Black&Decker BXIR2200E |
|
Типи поверхонь праски: плюси та мінусиПереваги та недоліки матеріалів виготовлення та додаткових покриттів підошви праски
Як вибрати праску: корисні порадиРозбираємось у тому, які типи прасок існують, яка підошва краща та на які функції звернути увагу перед покупкою
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Black&Decker 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Black&Decker.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Black&Decker BXIR2200E
Усі ціни 8 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
BlackDecker Niebieski BXIR2200E żelazko parowe 2200 tworzywo sztuczne 370 | 82 zł |
Black & Decker ?elazko parowe Steam iron 2200W | 132 zł |
Żelazko parowe BLACK&DECKER BXIR2200E ES9180070B | 98 zł |
Black&Decker BXIR2200E niebieski AGDM-ZEL-BCR-005 | 82 zł |
Żelazko parowe Black+Decker BXIR2200E (2200W; biało-niebieski) | 119 zł |
ще 3 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →