Żelazko Black&Decker BXIR2200E
Zdjęcia 23 |
Black&Decker BXIR2200E |
|
Rodzaje stopy żelazka: zalety i wadyZalety i wady materiałów do produkcji oraz dodatkowych powłok stopy żelazka
Jak wybrać żelazko: praktyczne poradyPrzyjrzyjmy się temu, jakie rodzaje żelazek istnieją, która stopa jest lepsza i na jakie funkcje zwrócić uwagę przed zakupem
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Black&Decker 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Black&Decker.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Black&Decker BXIR2200E
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
BlackDecker Niebieski BXIR2200E żelazko parowe 2200 tworzywo sztuczne 370 | 82 zł |
Black & Decker ?elazko parowe Steam iron 2200W | 132 zł |
Black&Decker BXIR2200E niebieski AGDM-ZEL-BCR-005 | 82 zł |
Żelazko Black&Decker BXIR2200E | 95 zł |
Żelazko parowe BLACK&DECKER BXIR2200E ES9180070B | 98 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →