Кардридер / USB-хаб BASEUS Metal Gleam Series 8-in-1 Multifunctional Type-C Hub
Відео 7Фото 12 |
BASEUS Metal Gleam Series 8-in-1 Multifunctional Type-C Hub |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог BASEUS 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі BASEUS.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити BASEUS Metal Gleam Series 8-in-1 Multifunctional Type-C Hub
Усі ціни 25 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
MYCARRYINGCASE Baseus HUB Metal Gleam Series 8-in-1 Wielofunkcyjny Type-C | 181 zł |
Baseus Hub 8in1 Metal Gleam Series USB-C to 3x USB 3.0 + HDMI + USB-C PD + | 153 zł |
Baseus Metal Gleam Series Hub 8w1, USB-C do 3x USB 3.0 + HDMI + USB-C PD + | 187 zł |
Hub BASEUS Metal Gleam CAHUB-CV0G | 160 zł |
Hub BASEUS Metal Gleam CAHUB-CV0G | 160 zł |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →