USB-хаб BASEUS Lite Series 4-in-1 USB-C to 4xUSB-A/USB-C 2m (WKQX030501)
Фото 5 |
BASEUS Lite Series 4-in-1 USB-C to 4xUSB-A/USB-C 2m |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити BASEUS Lite Series 4-in-1 USB-C to 4xUSB-A/USB-C 2m
Усі ціни 12 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Baseus Adapter HUB Lite Series 4 w 1 typ C na 4xUSB-A 30 5 Gb/s 2 m czarny | 60 zł |
Hub BASEUS Lite Series WKQX030501 | 65 zł |
Baseus Lite Series 4-Port | HUB adapter rozdzielacz USB-C - USB 3.0 *4 200 | 60 zł |
Hub BASEUS Lite Series WKQX030501 | 80 zł |
ще 7 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →