USB-хаб BASEUS Metal Gleam Series 6-in-1 Multifunctional Type-C Hub
Відео 1Фото 24 |
BASEUS Metal Gleam Series 6-in-1 Multifunctional Type-C Hub |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог BASEUS 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі BASEUS.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити BASEUS Metal Gleam Series 6-in-1 Multifunctional Type-C Hub
Усі ціни 43 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Baseus Hub 6w1 Metal Gleam Series USB-C na 3 x USB 30 USB-C PD microSD/SD | 134 zł |
Baseus Hub 6in1 Metal Gleam Series USB-C to 3x USB 3.0 + HDMI + USB-C PD + | 139 zł |
Baseus Metal Gleam Series 6w1, USB-C do 3x USB 3.0 + HDMI + USB-C PD + VGA | 163 zł |
Hub BASEUS Metal Gleam CAHUB-CW0G | 140 zł |
Hub BASEUS Metal Gleam CAHUB-CW0G | 140 zł |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →