Кардридер / USB-хаб BASEUS Metal Gleam Series 11-in-1 Multifunctional Type-C Hub (CAHUB-CT0G)
Відео 1Фото 8 |
BASEUS Metal Gleam Series 11-in-1 Multifunctional Type-C Hub |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог BASEUS 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі BASEUS.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити BASEUS Metal Gleam Series 11-in-1 Multifunctional Type-C Hub
Усі ціни 8 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Baseus HUB Gleam Metal Series 11-w-1 Multifunctional Type-C do 3xUS CAUSMF | 303 zł |
Baseus Hub 11in1 Metal Gleam Series USB-C to 3x USB 3.0 + 2x HDMI + USB-C | 312 zł |
Baseus Metal Gleam Series Hub 11w1, USB-C do 3x USB 3.0 + 2x HDMI + USB-C | 315 zł |
Hub BASEUS Metal Gleam CAHUB-CT0G | 279 zł |
Hub BASEUS Metal Gleam CAHUB-CT0G | 279 zł |
ще 3 пропозиції
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →