Кардридер / USB-хаб BASEUS Metal Gleam Series 7-in-1 Multifunctional Type-C Hub (WKWG020113)
Фото 21 |
BASEUS Metal Gleam Series 7-in-1 Multifunctional Type-C Hub |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог BASEUS 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі BASEUS.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити BASEUS Metal Gleam Series 7-in-1 Multifunctional Type-C Hub
Усі ціни 22 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Baseus Hub 7w1 USB-C na 2x USB 3.0 + HDMI + 2x USB-C +microSD/SD NB-DOK-BS | 146 zł |
Hub BASEUS Metal Gleam WKWG020113 | 139 zł |
Baseus Hub 7w1 Baseus Metal Gleam Series, USB-C do 3x USB 3.0 + HDMI + USB | 252 zł |
Hub BASEUS Metal Gleam WKWG020113 | 139 zł |
ще 17 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →