Кардридер / USB-хаб Ugreen UG-60515 (CM512)
Фото 7 |
Ugreen UG-60515 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Ugreen 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Ugreen.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Ugreen UG-60515
Усі ціни 13 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
UGREEN Stacja dokująca USB C z 4K HDMI Ethernet PD 100 W 3 USB A 30 Hub US | 180 zł |
UGREEN Adapter 1w6 UGREEN CM512 USB-C do 3x USB A 3.0, HDMI, RJ45, PD Conv | 140 zł |
Stacja/replikator Ugreen USB-C (60515 CM512) | 236 zł |
Ugreen 60515 Adapter 6W1 Cm512 Hub Usb-C Do 2X Usb + Hdmi + Usb-C + Rj45 + | 194 zł |
Adapter 6w1 UGREEN CM512 USB-C do 3x USB A 3.0, HDMI, RJ45, PD Converter | 140 zł |
ще 8 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →