Кардридер / USB-хаб Sandberg USB-C 6in1 Travel Dock (136-33)
Sandberg USB-C 6in1 Travel Dock |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Sandberg 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Sandberg.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Sandberg USB-C 6in1 Travel Dock
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Sandberg USB-C 6-in1 Travel Dock | 215 zł |
Stacja/replikator Sandberg 6w1 Travel Dock USB-C (136-33) | 209 zł |
Stacja dokująca, Sandberg, 136-33 | 257 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →