Кардридер / USB-хаб BASEUS Metal Gleam Series 9-in-1 Multifunctional Type-C Hub (CAHUB-CU0G)
Фото 8 |
BASEUS Metal Gleam Series 9-in-1 Multifunctional Type-C Hub |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог BASEUS 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі BASEUS.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити BASEUS Metal Gleam Series 9-in-1 Multifunctional Type-C Hub
Усі ціни 17 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Baseus HUB Metal Gleam Series 9-in-1 Wielofunkcyjny typ C do 3X USB32/PD 1 | 229 zł |
Baseus Metal Gleam Series Hub 9w1, USB-C do 3x USB 3.0 + HDMI + USB-C PD + | 234 zł |
Hub BASEUS Metal Gleam CAHUB-CU0G | 195 zł |
Baseus CAHUB-CU0G | 195 zł |
ще 12 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →