Czytnik kart pamięci / hub USB BASEUS Metal Gleam Series 9-in-1 Multifunctional Type-C Hub (CAHUB-CU0G)
Zdjęcia 8 |
BASEUS Metal Gleam Series 9-in-1 Multifunctional Type-C Hub |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog BASEUS 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele BASEUS.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup BASEUS Metal Gleam Series 9-in-1 Multifunctional Type-C Hub
Wszystkie ceny 17 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Baseus HUB Metal Gleam Series 9-in-1 Wielofunkcyjny typ C do 3X USB32/PD 1 | 229 zł |
Baseus Metal Gleam Series Hub 9w1, USB-C do 3x USB 3.0 + HDMI + USB-C PD + | 234 zł |
Hub BASEUS Metal Gleam CAHUB-CU0G | 195 zł |
Baseus Hub 9w1 Baseus Metal Gleam Series, USB-C do 3x USB 3.0 + HDMI + USB | 261 zł |
pokaż 12 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →