Hub USB BASEUS Metal Gleam Series 5-in-1 Multifunctional Type-C Hub
Zdjęcia 6 |
BASEUS Metal Gleam Series 5-in-1 Multifunctional Type-C Hub |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog BASEUS 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele BASEUS.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup BASEUS Metal Gleam Series 5-in-1 Multifunctional Type-C Hub
Wszystkie ceny 17 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Baseus Adapter koncentratora 5w1 USB-C do 3X USB 30 HDMI USB-C PD WKWG0200 | 126 zł |
Baseus Hub 5in1 Metal Gleam Series USB-C to 3x USB 3.0 + HDMI + USB-C PD U | 112 zł |
Baseus Metal Gleam Series Hub 5w1, USB-C do 3x USB 3.0 + HDMI + USB-C PD U | 160 zł |
Baseus Metal Gleam Series | Adapter HUB USB-C - HDMI 4K 3x USB3.0 USB-C PD | 170 zł |
Baseus Wielofunkcyjny HUB Baseus Metal Gleam 5w1 USB Typ C - USB Typ C Pow | 189 zł |
pokaż 12 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →