Czytnik kart pamięci / hub USB BASEUS Metal Gleam Series 8-in-1 Multifunctional Type-C Hub
Wideo 7Zdjęcia 12 |
BASEUS Metal Gleam Series 8-in-1 Multifunctional Type-C Hub |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog BASEUS 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele BASEUS.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup BASEUS Metal Gleam Series 8-in-1 Multifunctional Type-C Hub
Wszystkie ceny 30 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
MYCARRYINGCASE Baseus HUB Metal Gleam Series 8-in-1 Wielofunkcyjny Type-C | 203 zł |
Baseus Metal Gleam Series Hub 8w1, USB-C do 3x USB 3.0 + HDMI + USB-C PD + | 187 zł |
Hub BASEUS Metal Gleam CAHUB-CV0G | 160 zł |
Baseus CAHUB-CV0G | 160 zł |
pokaż 20 ofert
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →