Hub USB BASEUS Round Box USB-A to USB 3.0 and 2xUSB 2.0
BASEUS Round Box USB-A to USB 3.0 and 2xUSB 2.0 |
Kolor | | Rodzaj | hub USB | Wykonanie | zewnętrzny | Złącze zewnętrzne | USB A | Interfejs | 3.2 gen1 | USB А | 4 szt. | Interfejs USB A | 2.0 i 3.2gen1 | Zewnętrzny zasilacz | / microUSB do dodania. odżywianie / | Wskaźnik aktywności | | Materiał obudowy | tworzywo sztuczne | Wymiary | 60x60x23 mm | Data dodania do E-Katalog | maj 2020 | Oznaczenie producenta | CAHUB-F01
CAHUB-F02
CAHUB-U01
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem
zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog BASEUS 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele BASEUS.
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
|
| MYLB CAHUB-F01 etui z klapką pokrowiec ochronny case cover smartfon SamsunMYLB pokrowiec z klapką pokrowiec ochronny case cover do Samsung Galaxy J5 smartfon (Samsung Galaxy J5, 18) Amazon.pl
Złóż skargę | 107 zł | | |
|
| Baseus Hub 4in1 USB to USB 3.0 + 3x USB 2.0 15cm (Black) USB hub - 4 - USBBaseus 6953156284234 huby i koncentratory USB 2.0 5120 Mbit/s Czarny Proshop.plZłóż skargę | 59 zł | | |
|
| Baseus Hub 4w1 USB do USB 3.0 + 3x USB 2.0 15cm (czarny) USB-BSUS-018Baseus Hub 4w1 USB do USB 3.0 + 3x USB 2.0 15cm (czarny) - ✔️ Świetne ceny, ✔️ zakupy na raty, ✔️ opinie, ✔️ specyfikacja, ✔️... więcejdarmowa dostawa i odbiór w sklepach Komputronik! Komputronik.plZłóż skargę | 39 zł | | |
|
| Baseus CAHUB-F01Dedykowane (relacje):nie;Gwarancja:12 miesięcy;Interfejs:USB 2.0, USB 3.0;Liczba portów USB:4;Liczba portów USB:4;Maksymalna... więcejszybkość interfejsu:5 Gbit/s;Rodzaj:hub USB;Typ:hub USB;Rodzaj Huba USB:pasywny;Zasilanie:USB OleOle.plZłóż skargę | 39 zł | | |
|
| Baseus Hub 4w1 USB do USB 3.0 + 3x USB 2.0 Baseus 15cm (czarny)FunkcjonalnośćHub 4 w 1 USB marki Baseus został zaprojektowany z myślą o wysokiej prędkości transferu danych, mnogości portów... więcejoraz kompaktowej i eleganckiej budowie. Hub wyposażony został w jedno gniazdo USB 3.0 oraz trzy gniazda USB 2.0. Obsługa portu USB 3.0 umożliwia transfer danych aż do 5 Gb na sekundę. Urządzenie jest kompatybilne z systemami operacyjnymi Windows (XP...10), Mac OS oraz Linux. Dzięki technologii Plug&Play nie jest wymagana instalacja dodatkowego oprogramowania. Hub posiada również dodatkowe gniazdo microUSB, dzięki któremu możliwe jest podłączenie dysku zewnętrznego o pojemności do 4 TB.Wykonanie premiumWysoka jakość materiałów, niewielki rozmiar i elegancji wygląd pozwalają zabrać go ze sobą wszędzie tam gdzie tylko może być przydatny. Delikatne podświetlenie pozwala na bezproblemowe korzystanie również w nocy. Zastosowanie trwałych materiałów i wysokiej jakości wykonanie zapewnia wysoką wytrzymałość i długą żywotność. Przewód długości 15 centymetrów pozwala na podłączenie go w pobliżu naszego komputera. Dodatkowym atutem tego urządzenia jest możliwość podłączenia do niego praktycznie każdego urządzenia korzystającego z zasilania gniazdem USB (lampy, drukarki itd.). Specyfikacja ModelCAHUB-F01WtyczkaUSB 3.0MateriałABS + TPEDługość przewodu15 cmWymiary60,3 mm x 60,3 mm x 23 mmKolorCzarnyGniazdaUSB 3.0 x 1; USB 2.0 x 3; microUSB Akces-markt.plZłóż skargę | 45 zł | | |
Dynamika cen dla BASEUS Round Box USB-A to USB 3.0 and 2xUSB 2.0
- Minimalna
- Średnia
- Maksymalna