USB-хаб BASEUS Lite Series 5-in-1 (WKQX040001)
Фото 8 |
BASEUS Lite Series 5-in-1 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог BASEUS 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі BASEUS.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити BASEUS Lite Series 5-in-1
Усі ціни 8 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Baseus HUB Lite Series 5 w 1 adapter typ C na 3xUSB-A 30 5 Gb/s HDMI kabel | 117 zł |
Baseus Lite Series Hub 5w1 USB-C to 3x USB 3.0 + USB-C + HDMI (black) USB | 101 zł |
Hub BASEUS Lite Series BS-OH018 | 110 zł |
Baseus Hub 5w1 Baseus Lite Series USB-C do 3x USB 3.0 + USB-C + HDMI (czar | 135 zł |
ще 3 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →