Материнська плата Asus ROG STRIX X670E-F GAMING WIFI (90MB1BA0-M0EAY0)
Відео 4Фото 8 |
Висококласна материнська плата 2022 року випуску з процесорним роз'ємом AMD AM5, підтримкою пам'яті DD5, шиною PCI-E 5.0 та вбудованим бездротовим модулем. Входить до продуктової лінійки Asus ROG STRIX 2022, орієнтованої суто на хардкорних геймерів. Відноситься до класичного форм-фактора ATX, базується на чіпсеті AMD X670 і розрахована на роботу в парі з процесорами Ryzen 7000-ї серії, побудованими на новій мікроархітектурі Zen 4.
Головна фішка моделі полягає у використанні висококласної підсистеми живлення з 18 силовими каскадами, повсюдно гарячих зон, твердотілими конденсаторами, дроселями з високоякісного сплаву та іншими принадами оверклокерських комплектуючих. Навколосокетний простір і зону VRM накриває масивний радіатор з великим ребра, слоти M.2 прикриті товстими термопрокладками, які запобігають перегріву контролерів пам'яті в деяких SSD за допомогою шини PCI-E 5.0.
Для спрощення розгону передбачено цілий набір програмних та апаратних рішень. Це може бути динамічний перемикач для зміни режимів розгону CPU з автоматичного (AMD Precision Boost Overdrive) на ручний. Технології AI Cooling оновилася до другої версії і тепер вона ще ефективніше оптимізує роботу системи охолодження, дозволяючи досягти оптимального балансу між шумом вентиляторів та температурою процесора.
Все цього говорить, що перед нами знаходиться серйозний і досить дорогий пристрій, можливості якого лише трохи поступаються флагманським платам ROG Crosshair. Вона повністю готова до сучасних викликів в особі 24-потокових процесорів калібру Ryzen 9 7900X, елітних відеокарт а-ля RTX 40080, пам'яті DDR5 та високошвидкісних NVMe-накопичувачів, що працюють на шині PCI-E 5.0.
Купити Asus ROG STRIX X670E-F GAMING WIFI
Усі ціни 12 →ASUS ROG STRIX X670E-F Gaming WiFi płyta główna gniazdo AMD AM5 Ryzen 7000 | 1 749 zł |
ASUS ROG STRIX X670E-F GAMING WIFI P?yta g?ówna - AMD X670 - AMD AM5 socke | 1 749 zł |
Asus Płyta główna ROG STRIX X670E-F GAMING WIFI AM5 4DDR5 ATX KBASUAA8X670 | 1 889 zł |
ASUS ROG STRIX X670E-F GAMING WIFI | 1 849 zł |
Asus Płyta główna ROG STRIX X670E-F GAMING WIFI AM5 4DDR5 ATX KBASUAA8X670 | 1 963 zł |
Сучасна основа для сімейства процесорів Ryzen 7000
Asus ROG STRIX X670E-F GAMING WIFI є материнською платою формату ATX з найновішим чіпсетом AMD X670E, призначеною для створення потужних ігрових систем на базі процесорів Ryzen 7000-ї серії. Плата сумісна з оперативною пам'яттю DDR5 та оснащена вбудованим Wi-Fi приймачем.
Здатна вмістити до 192 ГБ пам'яті DDR5
Asus ROG STRIX X670E-F GAMING WIFI дозволяє встановити до 4 модулів DDR5 ОЗУ з максимальною тактовою частотою 8000 МГц та загальним об'ємом до 192 ГБ. Чотири слоти M.2 забезпечують високошвидкісну передачу даних завдяки інтерфейсу PCI-E 4.0, а для відеокарт передбачений слот PCI-E 5.0.
Безліч достоїнств, нуль недоліків
Asus ROG STRIX X670E-F GAMING WIFI оснащена просунутим конвертером живлення, системою охолодження для ланцюгів живлення та додатковими радіаторами для M.2 SSD. Материнська плата пропонує вдосконалені рішення для розгону та оптимізації роботи системи охолодження, включаючи технологію AI Cooling другого покоління для досягнення ідеального балансу між температурою процесора та шумом вентиляторів.