Ноутбук Asus ROG Strix G15 2022 G513RW [G513RW-HQ142W]
Відео 6Фото 26 | від 5 499 до 8 749 zł Порівняти ціни 3 →2022 рікROG Strixігровийавтономний165 ГцDDR5дискретнаSSD M.2Wi-Fi 6Eшвидка зарядкабез камериCyberpank 2077підсвічуванняхороший DCI-P3 Дисплей:15.6 ", 2560x1440 (16:9) Процесор:Ryzen 7, 6800H, 3.2 ГГц Відеокарта:RTX 3070 Ti ОЗП:16 ГБ Накопичувач:SSD M.2, 1024 ГБ ОС:Windows 11 Home Вага ноутбука:2.3 кг |
Модифікації Asus ROG Strix G15 2022 G513RW 2
Характеристики
Asus ROG Strix G15 2022 G513RW [G513RW-HQ142W] |
|
Матове, глянцеве або антивідблискове: Яке покриття екрана вибрати?Чим гарні різні типи покриття екранів у ноутбуках та моніторах?
Як знайти саме той ноутбук, що вам потрібний?Інструкція з вибору оптимального ноутбука під задачі користувача
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Asus 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Asus.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Asus ROG Strix G15 2022 G513RW [G513RW-HQ142W]
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Laptop Asus ROG Strix G15 G513 (G513RW-HQ142W) | 5 499 zł |
Laptop Asus Rog Strix G15 R7 6800H 16Gb 1Tb Rtx3070Ti W11H | 8 749 zł |
ASUS ROG STRIX G15 G513RW-HQ142W Ryzen 7 6800H 16GB 1TBSSD RTX3070Ti8GB Wi | 8 649 zł |
Закрити
Відеоогляди
Рекомендуємо