Ноутбук Asus TUF Gaming F15 FX506HC [FX506HC-HN004W]
Відео 10Фото 49 | від 3 499 до 3 999 zł Порівняти ціни 8 →Дисплей:15.6 ", 1920x1080 (16:9) Процесор:Core i5, 11400H, 2.7 ГГц Відеокарта:RTX 3050 ОЗП:16 ГБ Накопичувач:SSD M.2, 512 ГБ ОС:Windows 11 Home Вага ноутбука:2.3 кг |
Asus TUF Gaming F15 FX506HC [FX506HC-HN004W] |
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Asus 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Asus.
Вічний фаворит
Серія ігрових ноутбуків Asus TUF Gaming F15 вже багато років утримує статус одного з найпопулярніших варіантів у сегменті доступних ігрових лептопів. Це досягається завдяки щорічному оновленню комплектуючих та функціональних можливостей за збереження основних рис, цінних для шанувальників марки. У 2022 році інженери Asus оновили шасі та систему охолодження, а також освіжили дизайн, надавши йому суворіші та сучасніші риси, що нагадують моделі з лінійки TUF Dash. Ноутбук продовжує відповідати військовому стандарту MIL-STD-810.
Потужність та ефективність Intel Core i5 11400H
Модель оснащена процесором Intel Core i5 11400H, що має 6 ядер та здатність до автоматичного розгону до 4.5 ГГц. Відеопродуктивність забезпечує GeForce RTX 3050 з 4 ГБ GDDR6 відеопам'яті та споживанням енергії в 75 Вт, що підтримує трасування променів та DLSS для покращення геймплею. Незважаючи на скромні можливості GPU для трасування, DLSS може додати до 3 – 5 FPS. Комбінація процесора, відеокарти, 16 ГБ DDR4 ОЗП та SSD на 512 ГБ гарантує високу продуктивність. Asus також надає можливість апгрейду ОЗУ та встановлення другого накопичувача.
Порт USB4 та інновації у підключенні
Asus продовжує радувати якісними ігровими ноутбуками початкового рівня, виділяючись ефективною охолодженням і сучасними технологіями, такими як швидке заряджання, звук DTS X Ultra, RGB-підсвічування, порт USB4 з підтримкою Thunderbolt і Wi-Fi 6. У той же час, економія на компонентах трохи позначилася як екран. Незважаючи на те, що він володіє Full HD роздільною здатністю, IPS-матрицею і частотою оновлення 144 Гц, йому не вистачає яскравості кольорів у порівнянні з аналогами до $1000, через що картинка може здатися трохи бляклою. Однак це компроміс, характерний для цього цінового сегмента, і знайти ідеальний ноутбук за ці гроші буде непросто.
Laptop ASUS TUF Gaming F15 FX506HC-HN004W 15.6" IPS 144 Hz Core i5-11400H | 3 999 zł |
Laptop ASUS TUF Gaming F15 FX506HC-HN004W 15.6" IPS 144Hz i5-11400H 16GB R | 3 600 zł |
ASUS TUF Gaming F15 FX506HC-HN004W 15,6" 144Hz i5-11400H 16GB RAM 512GB Dy | 3 599 zł |
Laptop Asus TUF Gaming F15 FX506 (FX506HC-HN004W) | 3 597 zł |
Laptop Asus Tuf F15 I5-11 16Gb 512Ssd Rtx3050 W11H | 3 599 zł |
ASUS TUF Gaming F15 FX506HC-HN004W 15,6" 144Hz i5-11400H 16GB RAM 512GB Dy | 3 599 zł |
Laptop Asus TUF Gaming F15 15,6" 16/512GB | 3 499 zł |