Моноблок Apple iMac 24" 2023 MQRA3
Фото 28 | від 6 790 до 7 499 zł Порівняти ціни 8 →Проц:Apple M3 ОЗП:8 ГБ Відео:Apple M2 8-Core Накопичувач:256 ГБ ОС:MacOS |
Модифікації Apple iMac 24" 2023 25
Характеристики
Apple iMac 24" 2023 MQRA3 |
|
Перед покупкою уточнюйте у продавців про Touch ID на клавіатурі.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Apple 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Apple.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Також в комплекті поставки: кабель USB-C / Lightning, кабель живлення (2 м), адаптер живлення потужністю 143 Вт.
Де купити Apple iMac 24" 2023 MQRA3
Сортувати
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
All in one Apple iMac - M3 (8/8) | 24'' | 8GB | 256GB | Zielony KOM-AIO-S- | 6 790 zł |
Komputer APPLE iMac 24 4k 23.5" Retina M3 8R GPU 8GB RAM 256GB SSD macOS Z | 6 790 zł |
Apple iMac Retina 4,5K 24’’ M3 8 rdzeni CPU/8 rdzeni GPU/8GB/256GB SSD (zi | 7 499 zł |
Apple iMac 24" 4,5K Retina M3 8-core CPU + 8-core GPU / 8GB / 256GB SSD / | 7 499 zł |
Apple Imac 4k 24´´ M3 8cpu 8gpu/8gb/256gb Ssd Posrebrzany MQRA3Y/A | 6 949 zł |
Apple iMac 24 M3/8GB/256/MacOS Retina 4,5K Zielony 8R GPU - darmowy odbiór | 7 199 zł |
Закрити
Рекомендуємо