Моноблок Apple iMac 24" 2023 MQR93
Фото 28 | від 6 949 до 7 712 zł Порівняти ціни 9 →Проц:Apple M3 ОЗП:8 ГБ Відео:Apple M2 8-Core Накопичувач:256 ГБ ОС:MacOS |
Модифікації Apple iMac 24" 2023 25
Характеристики
Apple iMac 24" 2023 MQR93 |
|
Перед покупкою уточнюйте у продавців про Touch ID на клавіатурі.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Apple 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Apple.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Також в комплекті поставки: кабель USB-C / Lightning, кабель живлення (2 м), адаптер живлення потужністю 143 Вт.
Де купити Apple iMac 24" 2023 MQR93
Колір:
Сортувати
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
All in one Apple iMac - M3 (8/8) | 24'' | 8GB | 256GB | Srebrny KOM-AIO-S- | 7 190 zł |
Komputer APPLE iMac 24 4k 23.5" Retina M3 8R GPU 8GB RAM 256GB SSD macOS S | 7 190 zł |
Komputer Apple iMac MQR93ZE Apple M3, 8 GB, 256 GB SSD macOS Sonoma | 7 712 zł |
Apple iMac Retina 4,5K 24’’ M3 8 rdzeni CPU/8 rdzeni GPU/8GB/256GB SSD (sr | 7 499 zł |
Apple iMac 24" 4,5K Retina M3 8-core CPU + 8-core GPU / 8GB / 256GB SSD / | 7 499 zł |
Apple Imac 4k 24´´ M3 8cpu 8gpu/8gb/256gb Ssd Posrebrzany MQR93Y/A | 6 949 zł |
Apple iMac 24 M3/8GB/256/MacOS Retina 4,5K Srebrny 8R GPU - darmowy odbiór | 7 199 zł |
Закрити
Рекомендуємо