Komputer All-In-One Apple iMac 24" 2023 MQR93
Zdjęcia 28 | od 6 949 do 7 712 zł Porównaj ceny 9 →Procesor:Apple M3 RAM:8 GB Wideo:Apple M2 8-Core Dysk:256 GB System operacyjny:MacOS |
Modyfikacje Apple iMac 24" 2023 25
Dane techniczne
Apple iMac 24" 2023 MQR93 |
|
Przed zakupem zapytaj sprzedawców o dostępność Touch ID w klawiaturze.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Apple 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Apple.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
W zestawie również: kabel USB-C/Lightning, kabel zasilający (2 m), zasilacz o mocy 143 W.
Gdzie kupić Apple iMac 24" 2023 MQR93
Kolor:
Sortowanie
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
All in one Apple iMac - M3 (8/8) | 24'' | 8GB | 256GB | Srebrny KOM-AIO-S- | 7 190 zł |
Komputer APPLE iMac 24 4k 23.5" Retina M3 8R GPU 8GB RAM 256GB SSD macOS S | 7 190 zł |
Komputer Apple iMac MQR93ZE Apple M3, 8 GB, 256 GB SSD macOS Sonoma | 7 712 zł |
Apple iMac Retina 4,5K 24’’ M3 8 rdzeni CPU/8 rdzeni GPU/8GB/256GB SSD (sr | 7 499 zł |
Apple iMac 24" 4,5K Retina M3 8-core CPU + 8-core GPU / 8GB / 256GB SSD / | 7 499 zł |
Apple Imac 4k 24´´ M3 8cpu 8gpu/8gb/256gb Ssd Posrebrzany MQR93Y/A | 6 949 zł |
Apple iMac 24 M3/8GB/256/MacOS Retina 4,5K Srebrny 8R GPU - darmowy odbiór | 7 199 zł |
Zamknij
Polecamy