Ноутбук Apple MacBook Pro 14 2023 M3
Відео 1Фото 22 | від 7 719 до 39 999 zł Дисплей:14.2 ", 3024x1964 Процесор:Apple M3 / Apple M3 Max Відеокарта:M3 10-Core - M3 Pro 18-Core ОЗП:8 - 128 ГБ Накопичувач:SSD, 512 - 8192 ГБ ОС:MacOS Вага ноутбука:1.6 кг |
Модифікації Apple MacBook Pro 14 2023 M3 82
MTL73 | Apple M3 | 8 ГБ | M3 10-Core | SSD | 512 ГБ | 7 719 .. 9 580 zł | Порівняти ціни 25 |
MR7J3 | Apple M3 | 8 ГБ | M3 10-Core | SSD | 512 ГБ | 7 890 .. 9 453 zł | Порівняти ціни 21 |
MTL83 | Apple M3 | 8 ГБ | M3 10-Core | SSD | 1024 ГБ | 8 499 .. 10 290 zł | Порівняти ціни 20 |
MR7K3 | Apple M3 | 8 ГБ | M3 10-Core | SSD | 1024 ГБ | 8 888 .. 10 954 zł | Порівняти ціни 19 |
Z1A900014 | Apple M3 | 8 ГБ | M3 10-Core | SSD | 2048 ГБ | 12 599 zł | Komputronik.pl |
Z1C800016 | Apple M3 | 8 ГБ | M3 10-Core | SSD | 2048 ГБ | 12 599 zł | Komputronik.pl |
Z1C80001D | Apple M3 | 16 ГБ | M3 10-Core | SSD | 512 ГБ | 9 390 zł | Komputronik.pl |
Z1A90001B | Apple M3 | 16 ГБ | M3 10-Core | SSD | 512 ГБ | 10 199 zł | Komputronik.pl |
Z1A90001D | Apple M3 | 16 ГБ | M3 10-Core | SSD | 1024 ГБ | 10 690 zł | Komputronik.pl |
Z1C80001F | Apple M3 | 16 ГБ | M3 10-Core | SSD | 1024 ГБ | 10 690 zł | Komputronik.pl |
Z1A90001E | Apple M3 | 16 ГБ | M3 10-Core | SSD | 2048 ГБ | 13 799 zł | Komputronik.pl |
Z1C80001G | Apple M3 | 16 ГБ | M3 10-Core | SSD | 2048 ГБ | 13 799 zł | Komputronik.pl |
MRX33 | Apple M3 Pro | 18 ГБ | M3 Pro 14-Core | SSD | 512 ГБ | 10 190 .. 13 055 zł | Порівняти ціни 19 |
MRX63 | Apple M3 Pro | 18 ГБ | M3 Pro 14-Core | SSD | 512 ГБ | 10 190 .. 12 790 zł | Порівняти ціни 15 |
Z1AX00298 | Apple M3 Pro | 18 ГБ | M3 Pro 14-Core | SSD | 1024 ГБ | 11 990 zł | Komputronik.pl |
Z1AU00299 | Apple M3 Pro | 18 ГБ | M3 Pro 14-Core | SSD | 1024 ГБ | 12 699 zł | Komputronik.pl |
Z1AU0029A | Apple M3 Pro | 18 ГБ | M3 Pro 14-Core | SSD | 2048 ГБ | 15 099 zł | Komputronik.pl |
Z1AX00299 | Apple M3 Pro | 18 ГБ | M3 Pro 14-Core | SSD | 2048 ГБ | 15 099 zł | Komputronik.pl |
Z1AU0029B | Apple M3 Pro | 18 ГБ | M3 Pro 14-Core | SSD | 4096 ГБ | 17 790 zł | Komputronik.pl |
Z1AX0029A | Apple M3 Pro | 18 ГБ | M3 Pro 14-Core | SSD | 4096 ГБ | 18 699 zł | Komputronik.pl |
MRX73 | Apple M3 Pro | 18 ГБ | M3 Pro 18-Core | SSD | 1024 ГБ | 12 177 .. 16 399 zł | Порівняти ціни 20 |
MRX43 | Apple M3 Pro | 18 ГБ | M3 Pro 18-Core | SSD | 1024 ГБ | 12 490 .. 14 278 zł | Порівняти ціни 17 |
Z1AU0029S | Apple M3 Pro | 18 ГБ | M3 Pro 18-Core | SSD | 2048 ГБ | 16 299 zł | Komputronik.pl |
Z1AX0029Y | Apple M3 Pro | 18 ГБ | M3 Pro 18-Core | SSD | 2048 ГБ | 16 299 zł | Komputronik.pl |
Z1AU0029T | Apple M3 Pro | 18 ГБ | M3 Pro 18-Core | SSD | 4096 ГБ | 19 899 zł | Komputronik.pl |
Z1AX002A5 | Apple M3 Pro | 18 ГБ | M3 Pro 18-Core | SSD | 4096 ГБ | 19 899 zł | Komputronik.pl |
Z1C80001E | Apple M3 | 24 ГБ | M3 10-Core | SSD | 512 ГБ | 10 690 zł | Komputronik.pl |
Z1A90001C | Apple M3 | 24 ГБ | M3 10-Core | SSD | 512 ГБ | 11 399 zł | Komputronik.pl |
Z1C80001H | Apple M3 | 24 ГБ | M3 10-Core | SSD | 1024 ГБ | 11 790 zł | Komputronik.pl |
Z1A90001F | Apple M3 | 24 ГБ | M3 10-Core | SSD | 1024 ГБ | 12 599 zł | Komputronik.pl |
Z1A90001G | Apple M3 | 24 ГБ | M3 10-Core | SSD | 2048 ГБ | 14 999 zł | Komputronik.pl |
Z1C80001J | Apple M3 | 24 ГБ | M3 10-Core | SSD | 2048 ГБ | 14 999 zł | Komputronik.pl |
MRX83 | Apple M3 Max | 36 ГБ | M3 Max 30-Core | SSD | 1024 ГБ | 16 388 .. 18 729 zł | Порівняти ціни 19 |
MRX53 | Apple M3 Max | 36 ГБ | M3 Max 30-Core | SSD | 1024 ГБ | 16 747 .. 20 000 zł | Порівняти ціни 18 |
Z1AU0029Z | Apple M3 Max | 36 ГБ | M3 Max 30-Core | SSD | 2048 ГБ | 21 099 zł | Komputronik.pl |
Z1AX0029Z | Apple M3 Max | 36 ГБ | M3 Max 30-Core | SSD | 2048 ГБ | 21 099 zł | Komputronik.pl |
Z1AU002A0 | Apple M3 Max | 36 ГБ | M3 Max 30-Core | SSD | 4096 ГБ | 24 599 zł | Komputronik.pl |
Z1AX002A6 | Apple M3 Max | 36 ГБ | M3 Max 30-Core | SSD | 4096 ГБ | 24 599 zł | Komputronik.pl |
Z1AU002A1 | Apple M3 Max | 36 ГБ | M3 Max 30-Core | SSD | 8192 ГБ | 31 899 zł | Komputronik.pl |
Z1AX002AD | Apple M3 Max | 36 ГБ | M3 Max 30-Core | SSD | 8192 ГБ | 31 899 zł | Komputronik.pl |
Z1AU0029J | Apple M3 Pro | 36 ГБ | M3 Pro 14-Core | SSD | 512 ГБ | 12 190 zł | Komputronik.pl |
Z1AX0029U | Apple M3 Pro | 36 ГБ | M3 Pro 14-Core | SSD | 1024 ГБ | 14 344 zł | Komputronik.pl |
Z1AU0029P | Apple M3 Pro | 36 ГБ | M3 Pro 14-Core | SSD | 2048 ГБ | 16 290 zł | Komputronik.pl |
Z1AX001JZ | Apple M3 Pro | 36 ГБ | M3 Pro 14-Core | SSD | 2048 ГБ | 17 499 zł | Komputronik.pl |
Z1AU0029Q | Apple M3 Pro | 36 ГБ | M3 Pro 14-Core | SSD | 4096 ГБ | 21 099 zł | Komputronik.pl |
Z1AX002A8 | Apple M3 Pro | 36 ГБ | M3 Pro 14-Core | SSD | 4096 ГБ | 21 099 zł | Komputronik.pl |
Z1AU0029W | Apple M3 Pro | 36 ГБ | M3 Pro 18-Core | SSD | 2048 ГБ | 18 699 zł | Komputronik.pl |
Z1AX002A1 | Apple M3 Pro | 36 ГБ | M3 Pro 18-Core | SSD | 2048 ГБ | 18 699 zł | Komputronik.pl |
Z1AU0029X | Apple M3 Pro | 36 ГБ | M3 Pro 18-Core | SSD | 4096 ГБ | 22 299 zł | Komputronik.pl |
Z1AX002A9 | Apple M3 Pro | 36 ГБ | M3 Pro 18-Core | SSD | 4096 ГБ | 22 299 zł | Komputronik.pl |
Z1AX0029T | Apple M3 Max | 48 ГБ | M3 Max 40-Core | SSD | 1024 ГБ | 20 699 zł | Komputronik.pl |
Z1AU002A7 | Apple M3 Max | 48 ГБ | M3 Max 40-Core | SSD | 1024 ГБ | 21 699 zł | Komputronik.pl |
Z1AU002A8 | Apple M3 Max | 48 ГБ | M3 Max 40-Core | SSD | 2048 ГБ | 23 999 zł | Komputronik.pl |
Z1AX002A0 | Apple M3 Max | 48 ГБ | M3 Max 40-Core | SSD | 2048 ГБ | 23 999 zł | Komputronik.pl |
Z1AU002A9 | Apple M3 Max | 48 ГБ | M3 Max 40-Core | SSD | 4096 ГБ | 27 699 zł | Komputronik.pl |
Z1AX002A7 | Apple M3 Max | 48 ГБ | M3 Max 40-Core | SSD | 4096 ГБ | 27 699 zł | Komputronik.pl |
Z1AU002AA | Apple M3 Max | 48 ГБ | M3 Max 40-Core | SSD | 8192 ГБ | 34 899 zł | Komputronik.pl |
Z1AX002AE | Apple M3 Max | 48 ГБ | M3 Max 40-Core | SSD | 8192 ГБ | 34 899 zł | Komputronik.pl |
Z1AU002AC | Apple M3 Max | 64 ГБ | M3 Max 40-Core | SSD | 1024 ГБ | 22 899 zł | Komputronik.pl |
Z1AX001HS | Apple M3 Max | 64 ГБ | M3 Max 40-Core | SSD | 1024 ГБ | 22 899 zł | Komputronik.pl |
Z1AU002AD | Apple M3 Max | 64 ГБ | M3 Max 40-Core | SSD | 2048 ГБ | 24 990 zł | Komputronik.pl |
Z1AX002A2 | Apple M3 Max | 64 ГБ | M3 Max 40-Core | SSD | 2048 ГБ | 24 999 zł | Komputronik.pl |
MBP14M344SL | Apple M3 Max | 64 ГБ | M3 Max 40-Core | SSD | 4096 ГБ | 28 899 zł | Komputronik.pl |
Z1AU002AE | Apple M3 Max | 64 ГБ | M3 Max 40-Core | SSD | 4096 ГБ | 28 899 zł | Komputronik.pl |
Z1AU002AF | Apple M3 Max | 64 ГБ | M3 Max 40-Core | SSD | 8192 ГБ | 35 999 zł | Komputronik.pl |
Z1AX002AF | Apple M3 Max | 64 ГБ | M3 Max 40-Core | SSD | 8192 ГБ | 35 999 zł | Komputronik.pl |
Z1AU002A3 | Apple M3 Max | 96 ГБ | M3 Max 30-Core | SSD | 1024 ГБ | 23 499 zł | Komputronik.pl |
Z1AX0029W | Apple M3 Max | 96 ГБ | M3 Max 30-Core | SSD | 1024 ГБ | 23 499 zł | Komputronik.pl |
Z1AU002A4 | Apple M3 Max | 96 ГБ | M3 Max 30-Core | SSD | 2048 ГБ | 25 899 zł | Komputronik.pl |
Z1AX002A3 | Apple M3 Max | 96 ГБ | M3 Max 30-Core | SSD | 2048 ГБ | 25 899 zł | Komputronik.pl |
Z1AU002A5 | Apple M3 Max | 96 ГБ | M3 Max 30-Core | SSD | 4096 ГБ | 29 499 zł | Komputronik.pl |
Z1AX002AB | Apple M3 Max | 96 ГБ | M3 Max 30-Core | SSD | 4096 ГБ | 29 499 zł | Komputronik.pl |
Z1AU002A6 | Apple M3 Max | 96 ГБ | M3 Max 30-Core | SSD | 8192 ГБ | 36 699 zł | Komputronik.pl |
Z1AX002AG | Apple M3 Max | 96 ГБ | M3 Max 30-Core | SSD | 8192 ГБ | 36 699 zł | Komputronik.pl |
Z1AU002AH | Apple M3 Max | 128 ГБ | M3 Max 40-Core | SSD | 1024 ГБ | 27 699 zł | Komputronik.pl |
Z1AX0029X | Apple M3 Max | 128 ГБ | M3 Max 40-Core | SSD | 1024 ГБ | 27 699 zł | Komputronik.pl |
Z1AU002AJ | Apple M3 Max | 128 ГБ | M3 Max 40-Core | SSD | 2048 ГБ | 29 999 zł | Komputronik.pl |
Z1AX002A4 | Apple M3 Max | 128 ГБ | M3 Max 40-Core | SSD | 2048 ГБ | 29 999 zł | Komputronik.pl |
Z1AU002AK | Apple M3 Max | 128 ГБ | M3 Max 40-Core | SSD | 4096 ГБ | 33 699 zł | Komputronik.pl |
Z1AX002AC | Apple M3 Max | 128 ГБ | M3 Max 40-Core | SSD | 4096 ГБ | 33 699 zł | Komputronik.pl |
Z1AU002AL | Apple M3 Max | 128 ГБ | M3 Max 40-Core | SSD | 8192 ГБ | 39 999 zł | Komputronik.pl |
Z1AX002AH | Apple M3 Max | 128 ГБ | M3 Max 40-Core | SSD | 8192 ГБ | 39 999 zł | Komputronik.pl |
Лінійка MacBook Pro 14 (2023) M3
Серія MacBook Pro 14 2023 року випуску бренду Apple включає високопродуктивні 14-дюймові ноутбуки, які базуються на фірмових ARM-процесорах M3. Рекомендувати моделі сімейства можна для професійного застосування 3D-художникам, дизайнерам, музикантам та іншим вимогливим користувачам, які зацікавлені у швидкому та потужному лептопі із відносно компактними габаритами (товщина алюмінієвого корпусу 16 мм) та невеликою вагою (1.6 кг), а також відмінною автономністю ( може досягати 18 або навіть 22 години). Всі ноутбуки Apple MacBook Pro 14 2023 отримали процесор M3 в одній з трьох версій - звичайний (без приставок з 8 обчислювальними та 10 графічними ядрами, можливістю підключення 1 монітора), варіацію Pro (відповідно до 12/18 ядер і до 2 зовнішніх дисплеїв) топову модифікацію Max (16/40 та до 4 моніторів). Крім цього "начинка" представників сімейства включає від 8 до 128 ГБ оперативної пам'яті, твердотільні накопичувачі на 512 - 8192 ГБ, кілька портів Thunderbolt v4, веб-камеру FaceTime, сканер відбитка пальця Touch ID, акустику з 6 динаміків з підтримкою Dolby. Все це "залізо" працює під керуванням операційної системи MacOS Sonoma. На тлі «прошірок» 2021 року дисплей не зазнав змін — використовується 14.2-дюймовий Liquid Retina XDR із системою підсвічування miniLED та датчиком освітленості (технологія True Tone). Цей екран примітний високою частотою оновлення 120 Гц, що дозволяє здатністю 3024x1964 пікселів, високими параметрами пікової яскравості, аж до 1600 нит при відображенні HDR-контенту.
Відеоогляди
Рекомендуємо