Ноутбук Apple MacBook Pro 16 2023 M3 [MRW13]
Фото 15 | від 12 265 до 17 499 zł Порівняти ціни 22 →2023 рікProавтономний+Ultra HD (4K)miniLED120 ГцUSB4Wi-Fi 6Eшвидка зарядкапідсвічуваннясканер відбитків Дисплей:16.2 ", 3456x2234 Процесор:Apple M3 Pro Відеокарта:M3 Pro 18-Core ОЗП:18 ГБ Накопичувач:SSD, 512 ГБ ОС:MacOS Вага ноутбука:2.15 кг |
Модифікації Apple MacBook Pro 16 2023 M3 15
Характеристики
Apple MacBook Pro 16 2023 M3 [MRW13] |
|
miniLED дисплей із частотою оновлення 120 Гц,
оновлений процесор M3,
медіапроцесор H.264, HEVC, ProRes та ProRes RAW з апаратним прискоренням,
система із шести динаміків Hi-Fi рівня.
Матове, глянцеве або антивідблискове: Яке покриття екрана вибрати?Чим гарні різні типи покриття екранів у ноутбуках та моніторах?
Як знайти саме той ноутбук, що вам потрібний?Інструкція з вибору оптимального ноутбука під задачі користувача
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Apple 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Apple.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
В комплекте: кабель USB‑C/MagSafe 3 для зарядки (2 м), адаптер питания USB-C мощностью 140 Вт.
Де купити Apple MacBook Pro 16 2023 M3 [MRW13]
Колір:
Сортувати
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
APPLE Laptop APPLE MacBook Pro 16 M3 Pro/18GB/512GB SSD/18C GPU/macOS Gwie | 13 099 zł |
Apple MacBook Pro 16,2 cali: M3 Pro 12/18, 18GB, 512GB - Gwiezdna czerń RN | 13 030 zł |
Apple MacBook Pro - M3 Pro (12/18) | 16,2'' | 18GB | 512GB | Mac OS | Gwie | 12 290 zł |
Laptop APPLE MacBook Pro 2023 16" Retina M3 Pro 18GB RAM 512GB SSD macOS G | 12 699 zł |
Apple MacBook Pro 16 cali: M3 Pro 12/18, 36GB, 1TB, 140W - Gwiezdna czerń | 16 530 zł |
ще пропозиції 17 → |
Закрити
Рекомендуємо