Ноутбук Apple MacBook Pro 16 2023 [MNW83]
Відео 1Фото 14 | від 10 342 до 14 799 zł Порівняти ціни 21 →2023 рікProавтономний+Ultra HD (4K)miniLED120 ГцUSB4Wi-Fi 6Eшвидка зарядкапідсвічуваннясканер відбитків Дисплей:16.2 ", 3456x2234 Процесор:Apple M2 Pro, 3.49 ГГц Відеокарта:M2 Pro 19-Core ОЗП:16 ГБ Накопичувач:SSD, 512 ГБ ОС:MacOS Вага ноутбука:2.15 кг |
Модифікації Apple MacBook Pro 16 2023 6
Характеристики
Apple MacBook Pro 16 2023 [MNW83] |
|
miniLED дисплей із частотою оновлення 120 Гц,
оновлений процесор M2,
медіапроцесор H.264, HEVC, ProRes та ProRes RAW з апаратним прискоренням,
система із шести динаміків Hi-Fi рівня.
Матове, глянцеве або антивідблискове: Яке покриття екрана вибрати?Чим гарні різні типи покриття екранів у ноутбуках та моніторах?
Як знайти саме той ноутбук, що вам потрібний?Інструкція з вибору оптимального ноутбука під задачі користувача
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Apple 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Apple.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
В комплекте: кабель USB‑C/MagSafe 3 для зарядки (2 м), адаптер питания USB-C мощностью 140 Вт.
Де купити Apple MacBook Pro 16 2023 [MNW83]
Колір:
Сортувати
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Apple MacBook Pro 2023 Laptop z czipem M2 ProWyświetlacz Liquid Retina XDR | 11 199 zł |
Apple MacBook Pro 16,2 cali: M2 Pro 12/19, 16GB, 512GB SSD - Gwiezdna szar | 12 472 zł |
Apple MacBook Pro - M2 Pro (12/19) | 16,2'' | 16GB | 512GB | Mac OS | US | | 14 799 zł |
Laptop APPLE MacBook Pro 2023 16" Retina M2 Pro 16GB RAM 512GB SSD macOS G | 13 004 zł |
APPLE MacBook Pro M2 Pro/12-core CPU/19-core GPU/16GB/512GB SSD/16"/Space | 12 193 zł |
ще пропозиції 16 → |
Закрити
Відеоогляди
Рекомендуємо