Laptop Apple MacBook Pro 14 2023 M3
Wideo 1Zdjęcia 22 | od 7 719 do 39 999 zł Wyświetlacz:14.2 ", 3024x1964 Procesor:Apple M3 / Apple M3 Max Karta graficzna:M3 10-Core - M3 Pro 18-Core Pamięć RAM:8 - 128 GB Dysk:SSD, 512 - 8192 GB System operacyjny:MacOS Waga laptopa:1.6 kg |
Modyfikacje Apple MacBook Pro 14 2023 M3 82
MTL73 | Apple M3 | 8 GB | M3 10-Core | SSD | 512 GB | 7 719 .. 9 580 zł | Porównaj ceny 24 |
MR7J3 | Apple M3 | 8 GB | M3 10-Core | SSD | 512 GB | 7 890 .. 9 453 zł | Porównaj ceny 20 |
MTL83 | Apple M3 | 8 GB | M3 10-Core | SSD | 1024 GB | 8 499 .. 10 290 zł | Porównaj ceny 20 |
MR7K3 | Apple M3 | 8 GB | M3 10-Core | SSD | 1024 GB | 8 899 .. 10 199 zł | Porównaj ceny 13 |
Z1A900014 | Apple M3 | 8 GB | M3 10-Core | SSD | 2048 GB | 12 599 zł | Komputronik.pl |
Z1C800016 | Apple M3 | 8 GB | M3 10-Core | SSD | 2048 GB | 12 599 zł | Komputronik.pl |
Z1C80001D | Apple M3 | 16 GB | M3 10-Core | SSD | 512 GB | 9 390 zł | Komputronik.pl |
Z1A90001B | Apple M3 | 16 GB | M3 10-Core | SSD | 512 GB | 10 199 zł | Komputronik.pl |
Z1A90001D | Apple M3 | 16 GB | M3 10-Core | SSD | 1024 GB | 10 690 zł | Komputronik.pl |
Z1C80001F | Apple M3 | 16 GB | M3 10-Core | SSD | 1024 GB | 10 690 zł | Komputronik.pl |
Z1A90001E | Apple M3 | 16 GB | M3 10-Core | SSD | 2048 GB | 13 799 zł | Komputronik.pl |
Z1C80001G | Apple M3 | 16 GB | M3 10-Core | SSD | 2048 GB | 13 799 zł | Komputronik.pl |
MRX63 | Apple M3 Pro | 18 GB | M3 Pro 14-Core | SSD | 512 GB | 10 134 .. 11 945 zł | Porównaj ceny 15 |
MRX33 | Apple M3 Pro | 18 GB | M3 Pro 14-Core | SSD | 512 GB | 10 190 .. 13 055 zł | Porównaj ceny 20 |
Z1AX00298 | Apple M3 Pro | 18 GB | M3 Pro 14-Core | SSD | 1024 GB | 11 990 zł | Komputronik.pl |
Z1AU00299 | Apple M3 Pro | 18 GB | M3 Pro 14-Core | SSD | 1024 GB | 12 699 zł | Komputronik.pl |
Z1AU0029A | Apple M3 Pro | 18 GB | M3 Pro 14-Core | SSD | 2048 GB | 15 099 zł | Komputronik.pl |
Z1AX00299 | Apple M3 Pro | 18 GB | M3 Pro 14-Core | SSD | 2048 GB | 15 099 zł | Komputronik.pl |
Z1AU0029B | Apple M3 Pro | 18 GB | M3 Pro 14-Core | SSD | 4096 GB | 17 790 zł | Komputronik.pl |
Z1AX0029A | Apple M3 Pro | 18 GB | M3 Pro 14-Core | SSD | 4096 GB | 18 699 zł | Komputronik.pl |
MRX73 | Apple M3 Pro | 18 GB | M3 Pro 18-Core | SSD | 1024 GB | 12 186 .. 16 399 zł | Porównaj ceny 19 |
MRX43 | Apple M3 Pro | 18 GB | M3 Pro 18-Core | SSD | 1024 GB | 12 490 .. 14 278 zł | Porównaj ceny 17 |
Z1AU0029S | Apple M3 Pro | 18 GB | M3 Pro 18-Core | SSD | 2048 GB | 16 299 zł | Komputronik.pl |
Z1AX0029Y | Apple M3 Pro | 18 GB | M3 Pro 18-Core | SSD | 2048 GB | 16 299 zł | Komputronik.pl |
Z1AU0029T | Apple M3 Pro | 18 GB | M3 Pro 18-Core | SSD | 4096 GB | 19 899 zł | Komputronik.pl |
Z1AX002A5 | Apple M3 Pro | 18 GB | M3 Pro 18-Core | SSD | 4096 GB | 19 899 zł | Komputronik.pl |
Z1C80001E | Apple M3 | 24 GB | M3 10-Core | SSD | 512 GB | 10 690 zł | Komputronik.pl |
Z1A90001C | Apple M3 | 24 GB | M3 10-Core | SSD | 512 GB | 11 399 zł | Komputronik.pl |
Z1C80001H | Apple M3 | 24 GB | M3 10-Core | SSD | 1024 GB | 11 790 zł | Komputronik.pl |
Z1A90001F | Apple M3 | 24 GB | M3 10-Core | SSD | 1024 GB | 12 599 zł | Komputronik.pl |
Z1A90001G | Apple M3 | 24 GB | M3 10-Core | SSD | 2048 GB | 14 999 zł | Komputronik.pl |
Z1C80001J | Apple M3 | 24 GB | M3 10-Core | SSD | 2048 GB | 14 999 zł | Komputronik.pl |
MRX83 | Apple M3 Max | 36 GB | M3 Max 30-Core | SSD | 1024 GB | 16 388 .. 18 729 zł | Porównaj ceny 19 |
MRX53 | Apple M3 Max | 36 GB | M3 Max 30-Core | SSD | 1024 GB | 16 790 .. 20 000 zł | Porównaj ceny 10 |
Z1AU0029Z | Apple M3 Max | 36 GB | M3 Max 30-Core | SSD | 2048 GB | 21 099 zł | Komputronik.pl |
Z1AX0029Z | Apple M3 Max | 36 GB | M3 Max 30-Core | SSD | 2048 GB | 21 099 zł | Komputronik.pl |
Z1AU002A0 | Apple M3 Max | 36 GB | M3 Max 30-Core | SSD | 4096 GB | 24 599 zł | Komputronik.pl |
Z1AX002A6 | Apple M3 Max | 36 GB | M3 Max 30-Core | SSD | 4096 GB | 24 599 zł | Komputronik.pl |
Z1AU002A1 | Apple M3 Max | 36 GB | M3 Max 30-Core | SSD | 8192 GB | 31 899 zł | Komputronik.pl |
Z1AX002AD | Apple M3 Max | 36 GB | M3 Max 30-Core | SSD | 8192 GB | 31 899 zł | Komputronik.pl |
Z1AU0029J | Apple M3 Pro | 36 GB | M3 Pro 14-Core | SSD | 512 GB | 12 190 zł | Komputronik.pl |
Z1AX0029U | Apple M3 Pro | 36 GB | M3 Pro 14-Core | SSD | 1024 GB | 14 344 zł | Komputronik.pl |
Z1AU0029P | Apple M3 Pro | 36 GB | M3 Pro 14-Core | SSD | 2048 GB | 16 290 zł | Komputronik.pl |
Z1AX001JZ | Apple M3 Pro | 36 GB | M3 Pro 14-Core | SSD | 2048 GB | 17 499 zł | Komputronik.pl |
Z1AU0029Q | Apple M3 Pro | 36 GB | M3 Pro 14-Core | SSD | 4096 GB | 21 099 zł | Komputronik.pl |
Z1AX002A8 | Apple M3 Pro | 36 GB | M3 Pro 14-Core | SSD | 4096 GB | 21 099 zł | Komputronik.pl |
Z1AU0029W | Apple M3 Pro | 36 GB | M3 Pro 18-Core | SSD | 2048 GB | 18 699 zł | Komputronik.pl |
Z1AX002A1 | Apple M3 Pro | 36 GB | M3 Pro 18-Core | SSD | 2048 GB | 18 699 zł | Komputronik.pl |
Z1AU0029X | Apple M3 Pro | 36 GB | M3 Pro 18-Core | SSD | 4096 GB | 22 299 zł | Komputronik.pl |
Z1AX002A9 | Apple M3 Pro | 36 GB | M3 Pro 18-Core | SSD | 4096 GB | 22 299 zł | Komputronik.pl |
Z1AX0029T | Apple M3 Max | 48 GB | M3 Max 40-Core | SSD | 1024 GB | 20 699 zł | Komputronik.pl |
Z1AU002A7 | Apple M3 Max | 48 GB | M3 Max 40-Core | SSD | 1024 GB | 21 699 zł | Komputronik.pl |
Z1AU002A8 | Apple M3 Max | 48 GB | M3 Max 40-Core | SSD | 2048 GB | 23 999 zł | Komputronik.pl |
Z1AX002A0 | Apple M3 Max | 48 GB | M3 Max 40-Core | SSD | 2048 GB | 23 999 zł | Komputronik.pl |
Z1AU002A9 | Apple M3 Max | 48 GB | M3 Max 40-Core | SSD | 4096 GB | 27 699 zł | Komputronik.pl |
Z1AX002A7 | Apple M3 Max | 48 GB | M3 Max 40-Core | SSD | 4096 GB | 27 699 zł | Komputronik.pl |
Z1AU002AA | Apple M3 Max | 48 GB | M3 Max 40-Core | SSD | 8192 GB | 34 899 zł | Komputronik.pl |
Z1AX002AE | Apple M3 Max | 48 GB | M3 Max 40-Core | SSD | 8192 GB | 34 899 zł | Komputronik.pl |
Z1AU002AC | Apple M3 Max | 64 GB | M3 Max 40-Core | SSD | 1024 GB | 22 899 zł | Komputronik.pl |
Z1AX001HS | Apple M3 Max | 64 GB | M3 Max 40-Core | SSD | 1024 GB | 22 899 zł | Komputronik.pl |
Z1AU002AD | Apple M3 Max | 64 GB | M3 Max 40-Core | SSD | 2048 GB | 24 990 zł | Komputronik.pl |
Z1AX002A2 | Apple M3 Max | 64 GB | M3 Max 40-Core | SSD | 2048 GB | 24 999 zł | Komputronik.pl |
MBP14M344SL | Apple M3 Max | 64 GB | M3 Max 40-Core | SSD | 4096 GB | 28 899 zł | Komputronik.pl |
Z1AU002AE | Apple M3 Max | 64 GB | M3 Max 40-Core | SSD | 4096 GB | 28 899 zł | Komputronik.pl |
Z1AU002AF | Apple M3 Max | 64 GB | M3 Max 40-Core | SSD | 8192 GB | 35 999 zł | Komputronik.pl |
Z1AX002AF | Apple M3 Max | 64 GB | M3 Max 40-Core | SSD | 8192 GB | 35 999 zł | Komputronik.pl |
Z1AU002A3 | Apple M3 Max | 96 GB | M3 Max 30-Core | SSD | 1024 GB | 23 499 zł | Komputronik.pl |
Z1AX0029W | Apple M3 Max | 96 GB | M3 Max 30-Core | SSD | 1024 GB | 23 499 zł | Komputronik.pl |
Z1AU002A4 | Apple M3 Max | 96 GB | M3 Max 30-Core | SSD | 2048 GB | 25 899 zł | Komputronik.pl |
Z1AX002A3 | Apple M3 Max | 96 GB | M3 Max 30-Core | SSD | 2048 GB | 25 899 zł | Komputronik.pl |
Z1AU002A5 | Apple M3 Max | 96 GB | M3 Max 30-Core | SSD | 4096 GB | 29 499 zł | Komputronik.pl |
Z1AX002AB | Apple M3 Max | 96 GB | M3 Max 30-Core | SSD | 4096 GB | 29 499 zł | Komputronik.pl |
Z1AU002A6 | Apple M3 Max | 96 GB | M3 Max 30-Core | SSD | 8192 GB | 36 699 zł | Komputronik.pl |
Z1AX002AG | Apple M3 Max | 96 GB | M3 Max 30-Core | SSD | 8192 GB | 36 699 zł | Komputronik.pl |
Z1AU002AH | Apple M3 Max | 128 GB | M3 Max 40-Core | SSD | 1024 GB | 27 699 zł | Komputronik.pl |
Z1AX0029X | Apple M3 Max | 128 GB | M3 Max 40-Core | SSD | 1024 GB | 27 699 zł | Komputronik.pl |
Z1AU002AJ | Apple M3 Max | 128 GB | M3 Max 40-Core | SSD | 2048 GB | 29 999 zł | Komputronik.pl |
Z1AX002A4 | Apple M3 Max | 128 GB | M3 Max 40-Core | SSD | 2048 GB | 29 999 zł | Komputronik.pl |
Z1AU002AK | Apple M3 Max | 128 GB | M3 Max 40-Core | SSD | 4096 GB | 33 699 zł | Komputronik.pl |
Z1AX002AC | Apple M3 Max | 128 GB | M3 Max 40-Core | SSD | 4096 GB | 33 699 zł | Komputronik.pl |
Z1AU002AL | Apple M3 Max | 128 GB | M3 Max 40-Core | SSD | 8192 GB | 39 999 zł | Komputronik.pl |
Z1AX002AH | Apple M3 Max | 128 GB | M3 Max 40-Core | SSD | 8192 GB | 39 999 zł | Komputronik.pl |
Linijka MacBook Pro 14 (2023) M3
Seria MacBook Pro 14 2023 marki Apple obejmuje wysokowydajne 14-calowe laptopy, które bazują na markowych procesorach M3 ARM. Modele z tej rodziny mogą być polecane do użytku profesjonalnego artystom 3D, projektantom, muzykom i innym wymagającym użytkownikom, których interesuje szybki i mocny laptop o stosunkowo kompaktowych wymiarach (aluminiowa obudowa o grubości 16 mm) i niewielkiej wadze (1,6 kg), a także doskonała żywotność baterii (może osiągnąć 18, a nawet 22 godziny). Wszystkie laptopy Apple MacBook Pro 14 2023 otrzymały procesor M3 w jednej z trzech wersji – zwykłej (bez konsol z 8 rdzeniami obliczeniowymi i 10 graficznymi, możliwość podłączenia 1 monitora), odmiany Pro (do 12/18 rdzeni i do 2 wyświetlacze zewnętrzne) lub topowa modyfikacja Max (16/40 i do 4 monitorów). Poza tym „wypełnienie” członków rodziny obejmuje od 8 do 128 GB pamięci RAM, dyski SSD o pojemności 512 – 8192 GB, kilka portów Thunderbolt v4, kamerkę internetową FaceTime, skaner linii papilarnych Touch ID i 6 głośników akustycznych z obsługą Dolby Atmos. Cały ten sprzęt działa w systemie operacyjnym MacOS Sonoma. W porównaniu do oprogramowania 2021 wyświetlacz nie uległ zmianie – zastosowano w nim 14,2-calowy Liquid Retina XDR z systemem podświetlenia miniLED i czujnikiem światła (technologia True Tone). Ekran ten wyróżnia się wysoką częstotliwością odświeżania 120 Hz, rozdzielczością 3024x1964 pikseli, wysokimi parametrami jasności szczytowej, aż do 1600 nitów przy wyświetlaniu treści HDR.
Wideo recenzje
Polecamy