Корм для собак Animonda GranCarno Original Adult Beef/Duck Heart 800 g 1 шт
Animonda GranCarno Original Adult Beef/Duck Heart 800 g |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Animonda 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Animonda.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Animonda GranCarno Original Adult Beef/Duck Heart 800 g 1 шт
Усі ціни 6 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
ANIMONDA GranCarno wołowina kacze serca puszka 800g DARMOWA DOSTAWA + 3CASGranCarno Orginal Adult 800g
indyk serce kacze
artykuł nr. 82-747
Psi nos jest niezawodny. Właśnie dlatego twĂłj pies n... щеatychmiast rozpozna GranCarno w swojej misce. Najwyższej jakości mięso w soczystych, pełnych kawałkach przemĂłwi do jego kubkĂłw smakowych. Wyprodukowane wyłącznie z niemrożonego, świeżego mięsa. W ten sposĂłb zachowuje ono niezmienioną strukturę. W pokarmie doskonale widoczne są kawałki mięsa, smak jest prawdziwy i atrakcyjny dla psa. Czyste mięso bez dodatkĂłw zboża, soi, barwnikĂłw, aromatyzerĂłw, dla czystego i nieskażonego smaku. zoo24.plПоскаржитись | 17 zł |
animonda Grancarno Adult wołowina i kacze serca - mokra karma dla psa - 80Akces-markt.pl Поскаржитись | 15 zł |
ANIMONDA Grancarno wołowina i kacze serca 800 gPsi nos jest niezawodny. Właśnie dlatego twój pies natychmiast rozpozna GranCarno w swojej misce. Najwyższej jakości prawdziw... щеe mięso w soczystych, pełnych kawałkach przemówi do jego kubków smakowych. Gran Fera.plПоскаржитись | 11 zł |
Animonda GranCarno Original Adult Wołowina i kacze serca 800g | 24 zł |
Karma dla psa ANIMONDA GranCarno Adult, wołowina i kacze serca, 800 g.pełnowartościow EmpikПоскаржитись | 13 zł |
Animonda GranCarno wołowina kacze serca puszka 800g DARMOWA DOSTAWA + 3CASAnimonda to marka paszy premium wyprodukowanej w Niemczech, wytwarzanej z precyzyjnie wyselekcjo... щеnowanych składników mięsnych oraz wzbogaconej o owoce morza, warzywa i owoce. Nasza karma wyróżnia się wyjątkową jakością, różnorodnością smaków i pełną zgodnością zawartości opakowania z informacjami na etykiecie - wszystko to z pewnością zostanie docenione przez Państwa ulubieńców.
100% naturalna i świeża Nasze produkty powstają wyłącznie z chłodzonego mięsa oraz świeżych warzyw i owoców, co gwarantuje pełną naturalność i świeżość.
Bez konserwantów i barwników Wszystkie nasze karmy są wolne od sztucznych aromatów, wzmacniaczy smaku i białek sojowych, dbając o zdrowie i dobre samopoczucie zwierząt.
Bogate w składniki odżywcze Receptury naszych produktów zostały opracowane przez doświadczonych dietetyków, zapewniając zwierzętom wszystkie niezbędne witaminy i składniki mineralne niezbędne do zdrowego życia.
Dobry stosunek ceny do jakości Inwestując w naszą wysokiej jakości, hipoalergiczną karmę, inwestujesz w długotrwałe zdrowie i dobre samopoczucie swojego pupila, zachowując przy tym atrakcyjny stosunek ceny do jakości.
SKŁAD: 56% wołowiny, 12% kacze serca, węglan wapnia, chlorek sodu zoo24.plПоскаржитись | 18 zł |
Серія Animonda GranCarnoПорівняти в таблиці →
від 12 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.8 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, призначення: повсякденний, в составе: яловичина, серце індички, клас: суперпреміум
від 12 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.8 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, в составе: 53% яловичина, 15% індичка, карбонат кальцію, хлорид натрію, клас: суперпреміум
від 13 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.8 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: качка, свинина, клас: суперпреміум
від 11 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.8 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: яловичина 38%, курка 30%, субпродукти, клас: суперпреміум
від 18 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.8 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: яловичина 41%, ягня 27%, клас: суперпреміум
від 7 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: качка, свинина, клас: суперпреміум
від 5 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 3 місяців, цуценята, молоді, призначення: повсякденний, в составе: 40% яловичина, 28% курка, карбонат кальцію, масло лосося, клас: суперпреміум
від 16 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.8 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: яловичина, буряк, ожина, клас: суперпреміум
від 10 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: 68% індички, 2.5% мангольд, 0,3% плоди шипшини, 0.2%, клас: суперпреміум
від 12 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.8 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, в составе: яловичина 50%, дичину 18% , субпродукти, клас: суперпреміум
від 16 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.8 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: курка, шпинат, малина, гарбузове насіння, клас: суперпреміум
від 7 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, клас: суперпреміум
від 11 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.8 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: 52% яловичина, 31% бульйон, 8% курка, 5% індичка, 4% дичину, клас: суперпреміум
від 11 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.8 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, в составе: 56% яловичина, 12% Качині серця, карбонат кальцію, хлорид натрію, клас: суперпреміум
від 12 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: ягня, клас: суперпреміум
від 7 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: 52% яловичина, 31% бульйон, 8% курка, 5% індичка, 4% дичину, клас: суперпреміум
від 13 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.8 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, в составе: 52% яловичина, 12% лосось, 4% шпинат, карбонат кальцію, хлорид натрію, клас: суперпреміум
від 7 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: курка, клас: суперпреміум
від 7 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: яловичина 68%, клас: суперпреміум
від 12 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.8 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, в составе: 58% яловичина, 10% кролятина, 0.5% петрушка, карбонат кальцію, клас: суперпреміум
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 14 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.8 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, в составе: індичка, картопля, карбонат кальцію, хлорид натрію, клас: суперпреміум
від 12 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.8 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: яловичина 68%, клас: суперпреміум
від 12 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, лікувальний, для нирок, в составе: свинина, курка, рис, олія, риба, висівки, хлорид натрію, вітаміни, клас: суперпреміум
від 16 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: яловичина, печінка, клас: суперпреміум
від 16 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.8 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: курка, шпинат, малина, гарбузове насіння, клас: суперпреміум
від 13 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: яловичина (м'ясо, легені, вим'я, печінка, серце, рубець), бульйон, мінерали, клас: суперпреміум
від 12 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, лікувальний, для нирок, в составе: свинина, курка, пшениця, риба та рибні продукти, олія, вітаміни, клас: суперпреміум
від 13 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, лікувальний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, в составе: злаки, протеїни, мінерали, печінку птиці, вітаміни, клас: суперпреміум
від 13 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.42 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, лікувальний, для печінки, в составе: рис, злаки, м'ясо птиці, печінку птиці, протеїни, овочі, вітаміни, мінер, клас: суперпреміум
від 16 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, в составе: конина, карбонат кальцію, хлорид натрію, клас: суперпреміум
від 15 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.8 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: курка, клас: суперпреміум
від 17 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: кролик 100%, злаки (рис 4.2%), яблуко 4.1%, клас: суперпреміум