Корм для собак Animonda GranCarno Single Protein Lamb 0.4 кг
Закрити
Шапка
Animonda GranCarno Single Protein Lamb 400 g 0.4 кг0.8 кг |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Animonda 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Animonda.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Animonda GranCarno Single Protein Lamb 0.4 кг
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Animonda GranCarno Single Protein Supreme Jagnięcina - puszka dla psa 400gAnimonda GranCarno Single Protein Jagnięcina - mokra karma dla psów Animonda GranCarno Single Protein Jagnięcina - to pełnopo... щеrcjowa karma przeznaczona dla dorosłych psów. Firma Animonda jest niemieckim producentem karm dla zwierząt domowych. Od 1991 roku zajmuje się wytwarzaniem żywności dla psów i kotów. Bez wątpienia wieloletnie doświadczenie pozwala tworzyć produkty wysokiej jakości, dostosowane do potrzeb zwierząt na każdym etapie ich życia. Dodatkowo Animonda oferuje produkty pozbawione sztucznych składników, konserwantów, cukru i barwników. Dlatego, zgodnie z filozofią marki, karmy są niezwykle odżywcze i zdrowe. Również wieloletnia współpraca z weterynarzami i dietetykami przyczynia się do powstawania produktów wysokiej jakości. W związku z tym wszystkie receptury oparte są o najnowszą wiedzę naukową z zakresu żywienia i potrzeb zwierząt. Linia GranCarno to różnorodność wyselekcjonowan Miskakarmy.plПоскаржитись | 12 zł |
ANIMONDA SINGLE PROTEIN Karma mokra dla PSA JAGNIĘCINA 400g DARMOWA DOSTAW | 14 zł |
animonda ANIMONDA GranCarno Single Protein jagnięcina - mokra karma dla psBEZ CUKRU: TakBez konserwantów: TakBez soi: TakBezglutenowe Akces-markt.plПоскаржитись | 14 zł |
Animonda GranCarno Single Protein smak: jagnięcina - puszka 400 g | 15 zł |
ANIMONDA GranCarno Single Protein Supreme Adult Dog Jagnięcina 400gDoskonała dla wymagających pań i panów, szukających odpowiedniego pożywienia dla swoich wybrednych pupilów: Animonda GranCarn... щеo Adult Single Protein Supreme w... EmpikПоскаржитись | 15 zł |
Серія Animonda GranCarnoПорівняти в таблиці →
від 8 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: яловичина 51%, серце 17%, клас: суперпреміум
від 7 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, в составе: 53% яловичина, 15% індичка, карбонат кальцію, хлорид натрію, клас: суперпреміум
від 8 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, в составе: яловичина, картопля, клас: суперпреміум
від 7 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: яловичина 41%, ягня 27%, клас: суперпреміум
від 8 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, призначення: повсякденний, в составе: 54% яловичина, 14% серце індички, карбонат кальцію, лососева олія, клас: суперпреміум
від 7 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, в составе: курка, картопля, клас: суперпреміум
від 8 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: літні, призначення: повсякденний, в составе: яловичина, баранина, карбонат кальцію, лососева олія, хлорид натрію, клас: суперпреміум
від 7 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, в составе: 52% яловичина, 12% лосось, 4% шпинат, карбонат кальцію, хлорид натрію, клас: суперпреміум
від 7 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, в составе: індичка, картопля, карбонат кальцію, хлорид натрію, клас: суперпреміум
від 14 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.8 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, в составе: індичка, картопля, карбонат кальцію, хлорид натрію, клас: суперпреміум
від 7 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, в составе: 47% яловичина, 15% оленина, 6% яблуко, карбонат кальцію, хлорид натрію, клас: суперпреміум
від 12 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.8 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, в составе: яловичина, картопля, клас: суперпреміум
від 16 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, в составе: конина, карбонат кальцію, хлорид натрію, клас: суперпреміум
від 46 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, в составе: яловичина (м'ясо, серце, легені, печінка, вим'я), карбонат кальцію, клас: суперпреміум
від 12 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.8 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, в составе: курка, картопля, клас: суперпреміум
від 25 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.8 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, в составе: конина, карбонат кальцію, хлорид натрію, клас: суперпреміум
від 12 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.8 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: яловичина 51%, серце 17%, клас: суперпреміум
від 18 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.8 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: ягня, клас: суперпреміум
від 12 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.8 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: яловичина 68%, клас: суперпреміум
від 12 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.8 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 3 місяців, цуценята, молоді, призначення: повсякденний, в составе: 40% яловичина, 28% курка, карбонат кальцію, масло лосося, клас: суперпреміум
Модификації Animonda GranCarno Single Protein Lamb
Ціни на Animonda GranCarno Single Protein Lamb |
---|---|---|---|---|
Animonda GranCarno Single Protein Lamb 0.4 кг | від 12 zł | 5 пропозицій | ||
Animonda GranCarno Single Protein Lamb 0.8 кг | від 18 zł | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 14 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.09 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: телятина, хамон, рис, клас: суперпреміум
від 12 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: баранина (м'ясо, серце, легені, рубець, печінка), бульйон, мінерали, клас: суперпреміум
від 12 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: свіже м'ясо індички 100%, злаки (рис 4.2%), сухий екстракт апельсина, клас: суперпреміум
від 12 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.8 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: яловичина 51%, серце 17%, клас: суперпреміум
від 11 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: ягня 100%, мінеральні речовини, вітаміни, клас: суперпреміум
від 11 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.8 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: 52% яловичина, 31% бульйон, 8% курка, 5% індичка, 4% дичину, клас: суперпреміум
від 13 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.8 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, в составе: 52% яловичина, 12% лосось, 4% шпинат, карбонат кальцію, хлорид натрію, клас: суперпреміум
від 11 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.15 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для вибагливих, в составе: філе курки 40%, папайя 4%, рис 2%, клас: суперпреміум
від 12 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, в составе: курка, вітаміни, мікроелементи, клас: суперпреміум
від 11 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.28 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: перепілка, гарбуз, клас: суперпреміум
від 10 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.8 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, в составе: 44% курка, 26% ягня, 3% горохового крохмалю, клас: суперпреміум
від 14 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.37 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, в составе: м'ясо, продукти тваринного та рослинного походження, клас: суперпреміум