Корм для собак Animonda GranCarno Single Protein Chicken 0.4 кг
Закрити
Шапка
Animonda GranCarno Single Protein Chicken 400 g 0.4 кг0.8 кг |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Animonda 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Animonda.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Animonda GranCarno Single Protein Chicken 0.4 кг
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Animonda GranCarno Single Protein Kurczak - puszka dla psa 400g ANI22400Animonda GranCarno Single Protein Kurczak - mokra karma dla psów Animonda GranCarno Single Protein Kurczak - to pełnoporcjowa... щеkarma przeznaczona dla dorosłych psów. Firma Animonda jest niemieckim producentem karm dla zwierząt domowych. Od 1991 roku zajmuje się wytwarzaniem żywności dla psów i kotów. Bez wątpienia wieloletnie doświadczenie pozwala tworzyć produkty wysokiej jakości, dostosowane do potrzeb zwierząt na każdym etapie ich życia. Dodatkowo Animonda oferuje produkty pozbawione sztucznych składników, konserwantów, cukru i barwników. Dlatego, zgodnie z filozofią marki, karmy są niezwykle odżywcze i zdrowe. Również wieloletnia współpraca z weterynarzami i dietetykami przyczynia się do powstawania produktów wysokiej jakości. W związku z tym wszystkie receptury oparte są o najnowszą wiedzę naukową z zakresu żywienia i potrzeb zwierząt. Linia GranCarno to różnorodność wyselekcjonowan Miskakarmy.plПоскаржитись | 10 zł |
ANIMONDA SINGLE PROTEIN Karma mokra dla PSA KURCZAK 400g DARMOWA DOSTAWA + | 11 zł |
ANIMONDA Gran Carno Single Protein Adult Chicken Pur 400 g kurczak dla dorJednobiałkowa karma dla psów GranCarno Adult Single Protein Chicken pure jest optymalnie dostosowana do wymagań żywieniowych... щеdorosłych psów w wieku od 1 do 6 lat. Świeże, mięsne składniki dostarczają im wszystkich niezbędnych składników odżywczych, których potrzebują każdego dnia.Najważniej Fera.plПоскаржитись | 7 zł |
Animonda GranCarno single protein huhn pur 400gAnimonda GrancCarno single protein huhn pur to karma stworzona z myślą o psach z niestrawnościam EmpikПоскаржитись | 11 zł |
ANIMONDA GranCarno Single Protein: kurczak - mokra karma dla psa - 400g | 12 zł |
Серія Animonda GranCarnoПорівняти в таблиці →
від 7 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: яловичина 38%, курка 30%, субпродукти, клас: суперпреміум
від 52 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, в составе: 47% яловичина, 15% оленина, 6% яблук, карбонат кальцію, хлорид натрію, клас: суперпреміум
від 16 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.8 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: ягня, амарант, журавлина, лососева олія, клас: суперпреміум
від 8 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: яловичина 51%, серце 17%, клас: суперпреміум
від 7 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, в составе: 53% яловичина, 15% індичка, карбонат кальцію, хлорид натрію, клас: суперпреміум
від 8 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, в составе: яловичина, картопля, клас: суперпреміум
від 7 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: яловичина 41%, ягня 27%, клас: суперпреміум
від 8 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, призначення: повсякденний, в составе: 54% яловичина, 14% серце індички, карбонат кальцію, лососева олія, клас: суперпреміум
від 7 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, в составе: курка, картопля, клас: суперпреміум
від 8 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: літні, призначення: повсякденний, в составе: яловичина, баранина, карбонат кальцію, лососева олія, хлорид натрію, клас: суперпреміум
від 7 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, в составе: 52% яловичина, 12% лосось, 4% шпинат, карбонат кальцію, хлорид натрію, клас: суперпреміум
від 7 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, в составе: індичка, картопля, карбонат кальцію, хлорид натрію, клас: суперпреміум
від 14 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.8 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, в составе: індичка, картопля, карбонат кальцію, хлорид натрію, клас: суперпреміум
від 7 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, в составе: 47% яловичина, 15% оленина, 6% яблуко, карбонат кальцію, хлорид натрію, клас: суперпреміум
від 12 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.8 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, в составе: яловичина, картопля, клас: суперпреміум
від 16 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, в составе: конина, карбонат кальцію, хлорид натрію, клас: суперпреміум
від 46 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, в составе: яловичина (м'ясо, серце, легені, печінка, вим'я), карбонат кальцію, клас: суперпреміум
від 12 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.8 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, в составе: курка, картопля, клас: суперпреміум
від 25 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.8 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, в составе: конина, карбонат кальцію, хлорид натрію, клас: суперпреміум
від 12 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.8 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: яловичина 51%, серце 17%, клас: суперпреміум
Модификації Animonda GranCarno Single Protein Chicken
Ціни на Animonda GranCarno Single Protein Chicken |
---|---|---|---|---|
Animonda GranCarno Single Protein Chicken 0.4 кг | від 7 zł | 5 пропозицій | ||
Animonda GranCarno Single Protein Chicken 0.8 кг | від 15 zł | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 8 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: яловичина, курка, свинина, картопля, морква, горох, мінерали, клас: суперпреміум
від 9 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: м'ясо та м'ясні продукти, риба та рибні продукти, рис, овочі, клас: суперпреміум
від 10 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, в составе: телятина, індик, бульйон, просо, яблука, мінерали, клас: суперпреміум
від 10 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: птиця 48%, лосось 14%, бульйон 28.8%, просо, чорниця, олії та жири, клас: суперпреміум
від 10 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: конина 62%, бульйон 22.8%, аронія 4%, гриби 4%, олії та жири, клас: суперпреміум
від 10 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, літні, призначення: повсякденний, в составе: птах 48%, форель 14%, бульйон 28.8%, пастернак, журавлина, олії та жири, клас: суперпреміум
від 10 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, в составе: індик, бульйон, гречка, горошок, нут, яблука, мінерали, клас: суперпреміум
від 10 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: лось 30%, птиця 32%, бульйон 22.8%, типінамбур, брусниця, олії та жири, клас: суперпреміум
від 8 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, для імунної системи, в составе: олень, качка, бульйон, журавлина, мінерали, батат, горох, груша, клас: суперпреміум
від 10 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.15 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для вибагливих, в составе: філе курки 67%, рис 1.5%, клас: суперпреміум
від 9 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.15 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для вибагливих, в составе: філе курки 40%, шинка 4%, рис 1.5%, клас: суперпреміум
від 10 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, в составе: качка, бульйон, просо, морква, яблука, мінерали, клас: суперпреміум