Smartfon ZTE Axon 30 5G 256 GB / 12 GB
Wideo 7Zdjęcia 11 |
ZTE Axon 30 5G 256 GB / 12 GB
2021 rokAxon, S (wydajne)120 Hzukryty aparatNFCbrak karty microSDfast chargesuperszybkie ładowanieUSB C 3 fastbrak 3,5 mmWi-Fi 6
Wyświetlacz:6.92 ", 2460х1080, 388 ppi, 120 Hz
Pamięć:256 GB, RAM 12 GB
Procesor:Snapdragon 870 5G
Aparat:4 moduły, 64 MP, i 8 Mpx, makro
Wideo:fullHD 60 kl./s, 4K
Akumulator:4200 mAh
Waga:189 g
Dlaczego smartfony działają coraz wolniej i jaka ilość pamięci RAM jest obecnie uważana za optymalną?Zastanawiamy nad przyczynami spowolnienia działania i optymalną ilością pamięci RAM we współczesnych smartfonach
Jak prawidłowo naładować smartfon, aby bateria działała dłużej?Proste zasady pomagające wydłużyć żywotność baterii w smartfonie
Wszystkie dane techniczne
Seria ZTE Axon, S (wydajne)Porównaj w tabeli →
od 3 019 zł
5G, 6.92 ", 388 ppi, 120 Hz, Android 11.0, 256 GB, RAM 12 GB, potężny procesor, Snapdragon 870 5G, aparat: 4 moduły, 64 Mpx, + 8 Mpx, nagrywanie 4K, Wi-Fi 6, brak karty microSD, NFC, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 4200 mAh, 189 g
od 3 865 zł
dobry dźwięk, 5G, 6.67 ", 395 ppi, 144 Hz, Android 11.0, 256 GB, RAM 12 GB, potężny procesor, Snapdragon 888 5G, aparat: 4 moduły, 64 Mpx, + 8 Mpx, + 64 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, Wi-Fi 6E, NFC, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, 4600 mAh, 188 g
od 854 zł
kompaktowy, 5.2 ", 424 ppi, Android 6.0, 32 GB, RAM 3 GB, Qualcomm MSM8952 Snapdragon 617, aparat: 16 Mpx, Wi-Fi 5, NFC, ładowanie: 2705 mAh, 153 g
od 2 765 zł
5G, 6.92 ", 388 ppi, 90 Hz, Android 10.0, 64 GB, RAM 6 GB, Snapdragon 765G 5G, aparat: 4 moduły, 64 Mpx, + 8 MP, nagrywanie 4K, Wi-Fi 5, NFC, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, 4220 mAh, 198 g
od 1 800 zł
5G, 6.47 ", 398 ppi, Android 10.0, 128 GB, RAM 6 GB, Snapdragon 765G 5G, aparat: 4 moduły, 64 Mpx, + 8 MP, nagrywanie 4K, Wi-Fi 6, NFC, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 4000 mAh, 168 g
Wideo recenzje
ZTE Axon 30 5G | Smartfon z aparatem pod ekranem! Test
4 września 20212 565 przegląd
ZTE AXON 30 5G Unboxed
25 września 2021973 przegląd
ZTE Axon 30 5G First Impressions Cheapest UD Camera Phone Is Here| #zte #zteaxon30 #axon30 #ztephone
3 maja 2022451 przegląd
Motorola Edge 20 vs ZTE Axon 30 5G | Motorola Edge 20 vs Axon 30 5G
29 sierpnia 2021286 przegląd
ZTE Axon 30 5G - Detailed Review (Under-Display Camera, Design, Display, Hardware, Software)
10 września 20212 316 przegląd
ZTE Axon 30 5G Unboxing || first look
28 lipca 2021186 przegląd
Chinese pro loby pubg lite#ZTE AXON 30 5g gaming test#best sensivity zero requal setting pubg lite#
8 września 2021601 przegląd
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 2 999 zł
5G, zakrzywiony ekran, 6.78 ", 453 ppi, 144 Hz, Android 13, 1024 GB, RAM 12 GB, potężny procesor, Snapdragon 8 Gen 2, aparat: 3 moduły, 64 Mpx, + 8 Mpx, + 50 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, Wi-Fi 7, brak karty microSD, NFC, stereo, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 5100 mAh, 228 g, brak ładowarki
od 4 095 zł
dobry dźwięk, 5G, 6.7 ", 509 ppi, 120 Hz, LTPO, Android 14, 256 GB, RAM 12 GB, potężny procesor, Exynos 2400, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 10 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 7, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, bypass charge, 4900 mAh, 196 g, brak ładowarki
od 3 648 zł
aparatofon, dobry dźwięk, 5G, 6.36 ", 460 ppi, 120 Hz, LTPO, Dolby Vision, Android 14, 512 GB, RAM 12 GB, potężny procesor, Snapdragon 8 Gen 3, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 50 Mpx, + 50 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 7, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, 4610 mAh, 188 g
od 2 182 zł
aparatofon, dobry dźwięk, 5G, 6.1 ", 422 ppi, 120 Hz, LTPO, Android 13, 256 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Snapdragon 8 Gen 2, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 10 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6E, brak karty microSD, NFC, stereo, Hi-Res, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, bypass charge, 3900 mAh, 167 g, brak ładowarki
od 3 199 zł
aparatofon, dobry dźwięk, 5G, 6.6 ", 390 ppi, 120 Hz, LTPO, Android 13, 256 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Snapdragon 8 Gen 2, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 10 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6E, brak karty microSD, NFC, stereo, Hi-Res, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, bypass charge, 4700 mAh, 195 g, brak ładowarki
od 429 zł
6.5 ", 270 ppi, 60 Hz, Android 13.0 Go Edition, czysty Android, 128 GB, RAM 8 GB, Unisoc Tiger T606, aparat: 13 Mpx, Wi-Fi 5, ochrona IP52, ładowanie: 5000 mAh, 180 g
od 1 585 zł
dobry dźwięk, 5G, 6.6 ", 390 ppi, 120 Hz, Android 14, 128 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Exynos 1480, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6, NFC, stereo, ochrona IP67, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 213 g, brak ładowarki
od 899 zł
6.67 ", 395 ppi, 120 Hz, Android 13, 256 GB, RAM 8 GB, Helio G99-Ultra, aparat: 3 moduły, 64 Mpx, + 8 MP, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ochrona IP54, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 179 g
od 778 zł
6.78 ", 396 ppi, 120 Hz, Android 13, 256 GB, RAM 8 GB, Helio G99, aparat: 3 moduły, 108 Mpx, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ochrona IP53, ładowanie: fast charge, 5000 mAh
od 1 624 zł
aparatofon, dobry dźwięk, 5G, 6.1 ", 431 ppi, 90 Hz, Android 13, czysty Android, 128 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Tensor G2, aparat: 2 moduły, 64 Mpx, + 13 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6E, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP67, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, 4385 mAh, 193 g, brak ładowarki
od 1 335 zł
5G, zakrzywiony ekran, 6.55 ", 402 ppi, 144 Hz, LTPO, Android 13, czysty Android, 256 GB, RAM 12 GB, potężny procesor, Dimensity 7030, aparat: 2 moduły, 50 Mpx, + 13 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6E, brak karty microSD, NFC, stereo, Dolby Atmos, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 170 g
od 2 676 zł
dobry dźwięk, 5G, 6.67 ", 446 ppi, 144 Hz, LTPO, Android 13, 512 GB, RAM 12 GB, potężny procesor, Dimensity 9200+, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 50 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 7, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 200 g