Opona letnia Yokohama Parada Spec-X 285/50 R20 112V
Zdjęcia 8 |
Wybierz rozmiar opony
Yokohama Parada Spec-X 285/50 R20 112V |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Yokohama 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Yokohama.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Yokohama Parada Spec-X 285/50 R20 112V
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Yokohama PARADA Spec-X (PA02) (285/50 R20 112V) F0394 | 1 187 zł |
Yokohama PARADA Spec-X (PA02) ( 285/50 R20 112V, RPB ) | 1 316 zł |
Yokohama PARADA Spec-X (PA02) ( 285/50 R20 112V, RPB ) F0394 | 1 300 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →