Opona zimowa Yokohama Ice Guard IG60 175/55 R15 77Q
Zdjęcia 18 |
Wybierz rozmiar opony
Yokohama Ice Guard IG60 175/55 R15 77Q |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Yokohama 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Yokohama.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Yokohama Ice Guard IG60 175/55 R15 77Q
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Yokohama Ice Guard Studless IG60 (175/55 R15 77Q) R2809 | 425 zł |
Yokohama Ice Guard Studless IG60 ( 175/55 R15 77Q, Nordic compound ) | 428 zł |
Yokohama Ice Guard Studless IG60 ( 175/55 R15 77Q, Nordic compound ) R2809 | 423 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →