Opona całoroczna Yokohama Geolandar X-AT G016 265/70 R16 121Q
Wideo 8Zdjęcia 3 |
Wybierz rozmiar opony
Yokohama Geolandar X-AT G016 265/70 R16 121Q 265/70 R16 121 Q |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Yokohama 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Yokohama.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Yokohama Geolandar X-AT G016 265/70 R16 121Q
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
GOMME PNEUMATICI YOKOHAMA 265/70 R16 121Q GEOLANDAR X-AT G016 MS POR xatg0 | 1 142 zł |
Yokohama Geolandar X-AT (G016) ( LT265/70 R16 121/118Q 10PR, POR, RPB ) | 1 037 zł |
Yokohama Geolandar X-AT (G016) ( LT265/70 R16 121/118Q 10PR, POR, RPB ) E5 | 1 024 zł |
Yokohama Geolandar X-AT (G016) (265/70 R16 121/118Q) E5378 | 1 057 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Yokohama Geolandar X-AT G016 265/70 R16 121Q
Ceny na Yokohama Geolandar X-AT G016 265/70 R16 121Q |
---|---|---|---|---|
Yokohama Geolandar X-AT G016 265/70 R16 121Q | od 1 024 zł | 4 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →