Opona zimowa Yokohama BluEarth Winter V905 315/40 R21 115V
Wideo 4Zdjęcia 5 |
Wybierz rozmiar opony
Yokohama BluEarth Winter V905 315/40 R21 115V |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Yokohama 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Yokohama.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Yokohama BluEarth Winter V905 315/40 R21 115V
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Yokohama BluEarth-Winter (V905) (315/40 R21 115V) R5650 | 1 203 zł |
Yokohama BluEarth-Winter (V905) ( 315/40 R21 115V XL BluEarth, RPB ) R5650 | 1 222 zł |
Yokohama BluEarth-Winter (V905) ( 315/40 R21 115V XL BluEarth, RPB ) | 1 237 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →