Opona zimowa Yokohama BluEarth Winter V905 245/45 R17 99V
Wideo 4Zdjęcia 5 |
Wybierz rozmiar opony
Yokohama BluEarth Winter V905 245/45 R17 99V |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Yokohama 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Yokohama.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Yokohama BluEarth Winter V905 245/45 R17 99V
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Yokohama BluEarth-Winter (V905) ( 245/45 R17 99V XL BluEarth, RPB ) R1681 | 701 zł |
Yokohama BluEarth-Winter (V905) (245/45 R17 99V) R1681 | 712 zł |
Opona Yokohama 245/45R17 BluEarth Winter V905 99V - opony zimowe R1681 | 635 zł |
Yokohama BluEarth-Winter (V905) ( 245/45 R17 99V XL BluEarth, RPB ) | 709 zł |
1 opona zimowa 245/45R17 99V Yokohama BluEarth V905 | 477 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →