Зимова шина Nokian WR Snowproof P 245/45 R17 99V
Відео 3Фото 7 |
Виберіть розмір шин
Nokian WR Snowproof P 245/45 R17 99V |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Nokian 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Nokian.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Nokian WR Snowproof P 245/45 R17 99V
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Nokian WR Snowproof P (245/45 R17 99V) T431257 | 804 zł |
Opona Nokian 245/45R17 WR Snowproof P 99V - opony zimowe T431257 | 747 zł |
Nokian WR Snowproof P ( 245/45 R17 99V XL ) T431257 | 811 zł |
Nokian WR Snowproof P ( 245/45 R17 99V XL ) | 821 zł |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →