Opona letnia Yokohama BluEarth-GT AE-51 195/60 R15 88V
Wideo 19Zdjęcia 6 |
Wybierz rozmiar opony
Yokohama BluEarth-GT AE-51 195/60 R15 88V |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Yokohama 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Yokohama.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Yokohama BluEarth-GT AE-51 195/60 R15 88V
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Yokohama BluEarth-GT (AE51) (195/60 R15 88V) R4604 | 390 zł |
Yokohama BluEarth-GT (AE51) ( 195/60 R15 88V BluEarth ) R4604 | 397 zł |
Yokohama BluEarth-GT (AE51) ( 195/60 R15 88V BluEarth ) | 402 zł |
Opona Yokohama 195/60R15 BluEarth-GT AE51 88V - opony letnie R4604 | 306 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →