Літня шина Barum Bravuris 5HM 195/60 R15 88V
Відео 7Фото 10 |
Виберіть розмір шин
Barum Bravuris 5HM 195/60 R15 88V 195/60 R15 88 H 195/60 R15 88 V |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Barum 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Barum.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Barum Bravuris 5HM 195/60 R15 88V
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Barum Bravuris 5HM ( 195/60 R15 88V EVc ) 15407130000 | 327 zł |
Barum Bravuris 5HM (195/60 R15 88V) 15407130000 | 321 zł |
Barum Bravuris 5HM ( 195/60 R15 88V EVc ) | 331 zł |
Opona Barum 195/60R15 BRAVURIS 5HM 88V - opony letnie 1540713 | 278 zł |
Відеоогляди
Модификації Barum Bravuris 5HM 195/60 R15 88V
Ціни на Barum Bravuris 5HM 195/60 R15 88V |
---|---|---|---|---|
Barum Bravuris 5HM 195/60 R15 88H | від 271 zł | 7 пропозицій | ||
Barum Bravuris 5HM 195/60 R15 88V | від 278 zł | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →