Літня шина Hankook Ventus Prime3 K125 195/60 R15 88V
Відео 1Фото 10 |
Виберіть розмір шин
Hankook Ventus Prime3 K125 195/60 R15 88V 195/60 R15 88 H 195/60 R15 88 V |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hankook 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hankook.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hankook Ventus Prime3 K125 195/60 R15 88V
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Hankook Ventus Prime 3 K125 (195/60 R15 88V) 1021017 | 342 zł |
Hankook Ventus Prime 3 K125 ( 195/60 R15 88V 4PR SBL ) 1021017 | 399 zł |
Opona Hankook 195/60R15 VENTUS PRIME3 K125 88V - opony letnie 1021017 | 319 zł |
Hankook Ventus Prime 3 K125 ( 195/60 R15 88V 4PR SBL ) | 404 zł |
Opony letnie 195/60R15 88V Ventus Prime3 K125 Hankook 2023 | 316 zł |
Відеоогляди
Модификації Hankook Ventus Prime3 K125 195/60 R15 88V
Ціни на Hankook Ventus Prime3 K125 195/60 R15 88V |
---|---|---|---|---|
Hankook Ventus Prime3 K125 195/60 R15 88H | від 319 zł | 4 пропозиції | ||
Hankook Ventus Prime3 K125 195/60 R15 88V | від 316 zł | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →