Opona letnia Yokohama Advan Fleva V701 265/30 R19 93W
Wideo 8Zdjęcia 8 |
Wybierz rozmiar opony
Yokohama Advan Fleva V701 265/30 R19 93W |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Yokohama 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Yokohama.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Yokohama Advan Fleva V701 265/30 R19 93W
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Yokohama Advan Fleva V701 ( 265/30 R19 93W XL RPB ) R0386 | 844 zł |
Yokohama Advan Fleva V701 (265/30 R19 93W) R0386 | 825 zł |
Yokohama Advan Fleva V701 ( 265/30 R19 93W XL RPB ) | 853 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →