Opona letnia Kumho Ecsta PS71 265/30 R19 93Y
Wideo 6Zdjęcia 5 |
Wybierz rozmiar opony
Kumho Ecsta PS71 265/30 R19 93Y 265/30 R19 93 Y |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Kumho 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Kumho.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Kumho Ecsta PS71 265/30 R19 93Y
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Kumho Ecsta PS71 ( 265/30 ZR19 93Y XL ) 2247653 | 650 zł |
Kumho Ecsta PS71 (265/30 R19 93Y) 2247653 | 646 zł |
Kumho Ecsta PS71 ( 265/30 ZR19 93Y XL ) | 660 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Kumho Ecsta PS71 265/30 R19 93Y
Ceny na Kumho Ecsta PS71 265/30 R19 93Y |
---|---|---|---|---|
Kumho Ecsta PS71 265/30 R19 93Y | od 646 zł | 3 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →