Syntezator Yamaha PSR-E360
Wideo 16Zdjęcia 9 |
Yamaha PSR-E360 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Yamaha 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Yamaha.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Yamaha PSR-E360
Wszystkie ceny 11 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Yamaha Yamaha PSR-E360 Brown Black PSR-E360DW-YAM | 952 zł |
Yamaha PSR E360 Przenośna klawiatura Maple SPSRE360MA | 1 089 zł |
Yamaha Yamaha PSR-E360 Brown Black PSR-E360MA-YAM | 910 zł |
Yamaha PSR E360 Przenośna klawiatura ciemna Walnut SPSRE360DW | 1 467 zł |
Yamaha PSR E360 Zestaw przenośnych klawiatur ciemny Walnut SPSRE360DWUK-XK | 1 607 zł |
pokaż 6 ofert
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →