Syntezator Yamaha PSR-F52
Wideo 20Zdjęcia 6 |
Yamaha PSR-F52 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Yamaha 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Yamaha.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Yamaha PSR-F52
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Yamaha PSR-F52 Keyboard Organy Do Nauki 61 Klawiszy 5 Oktaw Pulpit Zasilac | 528 zł |
Yamaha Yamaha PSR-F52 Black PSR-F52 | 460 zł |
Yamaha PSR F52 Przenośna klawiatura SPSRF52 | 480 zł |
Yamaha PSR F52 Przenośna klawiatura X Frame pakietage SPSRF52UK-XKEYS | 625 zł |
Yamaha PSR F52 Przenośna klawiatura | 412 zł |
Yamaha Yamaha PSR-F52 SET Black PSR-F52-SET | 687 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →