Syntezator Casio LK-S250
Wideo 20Zdjęcia 5 |
Casio LK-S250 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Casio 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Casio.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Casio LK-S250
Wszystkie ceny 9 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Keyboard CASIO MU LK-S250 Czarny | 1 149 zł |
Keyboard CASIO MU LK-S250 Czarny | 1 150 zł |
Keyboard CASIO MU LK-S250 Czarny CASIO LK-S250 | 1 149 zł |
Casio Casio LK-S250 | 1 099 zł |
Casio Klawiatura przenośna LK S250 LK-S250C7 | 1 053 zł |
pokaż 4 oferty
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →