Синтезатор Casio CT-X3000
Відео 13Фото 3 |
Casio CT-X3000 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Casio 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Casio.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Casio CT-X3000
Усі ціни 6 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Casio CT X3000 Przenośna klawiatura CT X3000 CT-X3000C7 | 1 310 zł |
Casio Casio CT-X3000 | 1 439 zł |
Keyboard CT-X3000/Casio | 1 599 zł |
CASIO CT-X3000 - Keyboard | 1 599 zł |
CASIO CT-X3000 keyboard | 1 599 zł |
Casio Casio CT-X3000 SET CT-X3000-SET | 1 606 zł |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →