Syntezator Casio CT-X3000
Wideo 13Zdjęcia 3 |
Casio CT-X3000 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Casio 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Casio.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Casio CT-X3000
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Casio Casio CT-X3000 | 1 449 zł |
Casio CT X3000 Przenośna klawiatura CT X3000 CT-X3000C7 | 1 310 zł |
Keyboard CT-X3000/Casio | 1 599 zł |
CASIO CT-X3000 - Keyboard | 1 599 zł |
CASIO CT-X3000 keyboard | 1 599 zł |
Casio Casio CT-X3000 SET CT-X3000-SET | 1 606 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →